Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

ESTONIA

Skandynawska strona Estonii

Estonia, najmniejsza pośród nadbałtyckich krajów, wyróżnia się nie tylko cudownymi krajobrazami i skandynawskim szykiem, ale też swoją miłością do muzyki. W niemal każdym miesiącu roku w Estonii odbywa się jakieś wydarzenie muzyczne.

Brzegi jazzu – muzyczny wymiar Estonii

Miłośnicy jazzu powinni odwiedzić Estonię w lutym, kiedy odbywa się Studencki Festiwal Jazzowy, który jest międzynarodowym przeglądem młodzieżowych zespołów jazowych, a także w grudniu, kiedy podczas „Christmas jazz” można posłuchać występów wybitnych jazzmanów estońskich i zagranicznych.

W naszej ofercie znajdują się trzy wycieczki, których celem jest zwiedzenie Estonii i poznanie jej wspaniałej kultury i architektury.

Estonia Tallinn (3)

Nordyckie klimaty

Pragnących poznać Łotwę oraz Szwecję, Finlandię i Estonię zapraszamy do skorzystania z oferty wycieczki do tych czterech państw. Podczas wyprawy uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Rygę, stolicę Łotwy, która słynie z największych skupisk architektury secesyjnej w Europie; odwiedzić Sztokholm, stolicę Szwecji, jedno z najpiękniejszych miast w Europie z robiącym ogromne wrażenie, wyłowionym z morza okrętem Waza z czasów polsko-szwedzkich bitew. Wycieczka obejmuje również zwiedzanie Turku – dawnej stolicy Finlandii, Helsinek oraz Tallinna, gdzie podziw budzą średniowieczne obwarowania miejskie z bramami i basztami, a w znajdującej się w oddalonej zaledwie o kilka kilometrów od centrum miasta Pirycie plaża, park rozrywki i przystań jachtowa sprawiają, że dzielnica ta jest idealnym miejscem na letnie wakacje w Tallinnie.

Bałtyckie kontrasty – podróż przez Litwę, Łotwę, Rosję i Estonię

Podczas 8-dniowej Nadbałtyckiej wyprawy po Litwie, Łotwie i Estonii uczestnicy zobaczą jak w zależności od kraju zmienia się krajobraz, charakter miast, odwiedzą nadmorskie kurorty jak Kłajpeda, Parnawa, Połąga, miasta stołeczne jak Wilno, Tallinn czy Raga, a także mniejsze ośrodki z bogata historią jak Kowno, Szawle, Kieś, Sigulda i Turaida czy Troki.

Podczas wycieczki przez cztery stolice państw bałtyckich – Litwy, Łotwy, Estonii i Rosji polecamy wycieczkę PETERSBURG przez Rygę, Tallinn i Wilno w 8 dni, podczas której uczestnicy będą mogli zwiedzić Rygę, Tallin, Petersburg oraz Wilno.

KrajLitwa, Łotwa, Estonia, Finlandia
Wszystkie terminy
 • 2022-09-04 - 2022-09-09 | Cena: 1899 1842 PLN
 • Transportautokar
  KrajNadbałtyckie
  Wszystkie terminy
 • 2023-04-24 - 2023-05-03 | Cena: 2980 PLN
 • 2023-07-07 - 2023-07-16 | Cena: 2980 PLN
 • Transportautokar
  KrajŁotwa, Szwecja, Finlandia, Estonia
  Transportautokar + prom
  KrajRosja, Estonia, Łotwa, Litwa
  Transportautokar
  Wyślij zapytanie
  Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

  Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.