Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

WĘGRY

Węgry 

Polak z Węgrem to dwa bratanki i  warto się poznać kulturę bratniego kraju. Szczególnie, że życzliwe podejście do życia jego mieszkańców otwiera ten kraj na nowych przybyszów, chcących odkrywać świat i niezbadane wcześniej tereny. 

Węgry Budapeszt (2)

Wycieczka do Budapesztu 

Węgry to kraj, w którym znajduje się wiele zróżnicowanych zakątków, które skrywają swoją historię i mają autentyczny charakter. Wycieczka do Budapesztu stanowi jeden z głównych punktów docelowych, znajdujących się w ofercie, zważywszy na charakter stolicy i całą rzeszę wartych zobaczenia zabytków.

Zanim dotrzecie do miasta, będziecie mieć możliwość odbycia rejsu wzdłuż rzeki Dunaj. Szczególnie wieczorem, liczne budynki znajdujące się blisko brzegu, przy wykorzystaniu zaawansowanego systemu oświetlenia, nadają niezwykłego widoku. Będąc w Budapeszcie odwiedzicie wiele atrakcyjnych zabytków architektonicznych i spróbujecie wyśmienitej regionalnej kuchni, której będą towarzyszyć specjalne pokazy folklorystyczne. Każdy z elementów dopracowanego planu wycieczki do Budapesztu pozwoli Wam łatwo zapoznać się i zakosztować węgierskiej kultury..

KrajSłowacja, Węgry
Wszystkie terminy
  • 2024-09-11 - 2024-09-14 | Cena: 1990 PLN
  • 2024-10-09 - 2024-10-12 | Cena: 1990 PLN
  • Transportautokar
    Wyślij zapytanie
    Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

    Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.