Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

WĘGRY

Węgry – kraj prastarych kurhanów i uzdrowisk leczniczych

Nie wielu zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo nietuzinkowym krajem pełnią Węgry. Mówi się, że Polak z Węgrem to dwa bratanki i z tego względu, może warto się przyjrzeć tej kulturze. Szczególnie że sielankowe i życzliwe podejście do życia jego mieszkańców, otwiera ten kraj na nowych przybyszów, chcących odkrywać świat i niezbadane przez nich wcześniej tereny. W tej podróży mogą zachęcić oferty wyjazdów w głąb prastarych kurhanów i średniowiecznych zamczysk czy różnorodne termy, których Węgrzy posiadają największy zasób w Europie. Z kolei wycieczka do Budapesztu odkryje przed Wami, dobrobyt tego państwa w postaci niezliczonych zabytków.

Węgry Budapeszt (2)

Wycieczka do Budapesztu – wyjątkowe atrakcje w folklorystycznym tonie

Węgry to kraj, w którym znajduje się wiele zróżnicowanych zakątków, które skrywają swoją historię i mają autentyczny charakter. Stąd też z myślą o turystach chcących udać się do tego niezwykłego kraju, przygotowany został szeroki wybór miejsc ku udaniu się w podróż w głąb Węgier. Wycieczka do Budapesztu stanowi jeden z głównych punktów docelowych, znajdujących się w ofercie, zważywszy na charakter stolicy i całą rzeszę wartych zobaczenia zabytków.

Wyjazd do stolicy Węgier okraszony jest mocą wyjątkowych atrakcji. Zanim dotrzecie do miasta, będziecie mieć możliwość odbycia rejsu wzdłuż rzeki Dunaj. Szczególnie wieczorem, liczne budynki znajdujące się blisko brzegu, przy wykorzystaniu zaawansowanego systemu oświetlenia, nadają niezwykłego widoku, którego nie można przegapić. Będąc w Budapeszcie, odwiedzicie wiele atrakcyjnych zabytków architektonicznych i spróbujecie wyśmienitej regionalnej kuchni, której będą towarzyszyć specjalne pokazy folklorystyczne. Każdy z elementów dopracowanego planu wycieczki do Budapesztu pozwoli Wam łatwo zapoznać się i zakosztować węgierskiej kultury..

KrajSłowacja, Węgry
Wszystkie terminy
 • 2020-08-13 - 2020-08-16 | Cena: 1350 PLN
 • 2021-04-30 - 2021-05-03 | Cena: 1315 PLN
 • 2021-08-12 - 2021-08-15 | Cena: 1315 PLN
 • 2021-09-23 - 2021-09-26 | Cena: 1315 PLN
 • Transportautokar
  Wyślij zapytanie
  Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

  Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.