Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Sanatoria Truskawiec - wyjazdy wstrzymane do odwołania

SANATORIA W TRUSKAWCU

TRUSKAWIEC — Niegdyś uzdrowiskowa perełka II Rzeczpospolitej, obecnie jest to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk nie tylko na Ukrainie ale i na całym świecie. Położone na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy. Unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych (15 źródeł – Naftusia, Sofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne), złoża wosku górskiego. Truskawiec posiada pełną infrastrukturę uzdrowiskową, a w tym nowoczesne zakłady sanatoryjne, wspaniałe pijalnie wód mineralnych, malowniczy i rozległy, 50-hektarowy Park Zdrojowy. Przyjemne spędzenie czasu umożliwiają liczne kawiarnie, restauracje, sale koncertowe i muzea.CENNIK 2022 – SANATORIA W TRUSKAWCU

Oferta ważna przy rezerwacji i wpłacie zaliczki do 15.02.2022

Ceny zawierają: zakwaterowanie, noclegi, wyżywienie 3 x dziennie, zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarzy sanatoryjnych, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż, opiekę rezydenta polskojęzycznego.

 CENY ZABIEGÓW W TRUSKAWCU

DOSTĘPNE NIESTANDARDOWE ZABIEGI MEDYCZNE:
np. delfinoterapia, hirudoterapia (leczenie pijawkami), ozonoterapia, akupunktura i inne;
ORAZ TAŃSZE NIŻ W POLSCE USŁUGI:
medyczne, okulistyczne, kosmetyczne, stomatologiczne (wykonanie koronki ok. 30 Euro, makijaż permanentny: usta/brwi ok. 30 Euro)

DELFINOTERAPIA

PSYCHOLOGICZNA REHABILITACJA DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Zajęcia z delfinami pomagają rozwijać umiejętności komunikacyjne, poprawiają stan emocjonalny i samoocenę. W wyniku terapii z delfinami następują pozytywne zmiany w układzie nerwowym, sercowo-naczyniowym, odpornościowym. Pływanie i komunikacja z delfinami poprawia ogólne samopoczucie, polepsza zdrowie fizyczne i psychiczne osób w każdym wieku. Delfinoterapia zalecana jest szczególnie przy poniższych problemach zdrowotnych: zaburzeniach neurologicznych, wczesnym autyzmie dziecięcym, mózgowym porażeniu dziecięcym, zespole Downa, opóźnieniach rozwoju umysłowego i mowy, depresji (z wyłączeniem depresji endogennej), zaburzeniach nerwicowych, nerwicach dziecięcych (fobii, moczeniach mimowolnych, astenii), rozległych urazach psychicznych i złożonej traumie, bólach głowy, ogólnych zaburzeniach psychosomatycznych.
PEŁNY CYKL LECZENIA OBEJMUJE 10 SESJI, CZAS TRWANIA JEDNEJ SESJI TO 25 MINUT
CENA JEDNEJ SESJI: ok. 120 – 140 EURO (w zależności od terminu wyjazdu, do potwierdzenia)

SANATORIA W TRUSKAWCU – OPISY HOTELI I OBIEKTÓW

Szczegółowy opis poszczególnych sanatoriów znajdą Państwo na dole strony lub pod poszczególnymi linkami.

Sanatorium „Dniepro” Truskawiec – Ukraina

sanatorium truskawiec dniepro

Kompleks Dniepro-Beskid znajduje się przy wjeździe do Truskawca, w okolicy dworca autobusowego, około 750 m od głównego deptaku (15 minut spacerem od centralnej pijalni wód mineralnych). Około 100 m od sanatorium znajduje się kilka sklepów spożywczych, kantory czynne 24/7, stacja benzynowa. Zobacz opis sanatorium

Sanatorium “Elite Dniepro” Truskawiec – Ukraina

elite dniepro sanatorium ukraina

Elite Dniepro to wyodrębnione trzy górne piętra sanatorium Dniepro (120 miejsc noclegowych), proponujące wyższy standard zakwaterowania i wyżywienia. Klienci zakwaterowani w Dniepro Elite korzystają z infrastruktury należącej do Sanatorium Dniepro. Zobacz opis sanatorium.

Sanatorium “Szachtar” Truskawiec – Ukraina

sanatorium szachtar truskawiec

Sanatorium powstało w latach 60. XX wieku. W 2016 roku były przeprowadzone remonty, co pozwala na pobyt około 400 osób, oraz zapewnia zakwaterowanie i kurację na dobrym poziomie. Sanatorium Szachtar to siedmiopiętrowy budynek, funkcjonujący jako jeden zespół, w skład którego wchodzi: część sypialna, centrum medyczne i diagnostyczne, stołówka, pijalnia wód leczniczych. Klienci bezpłatnie mogą korzystać z: basenu, sauny, siłowni. Odpłatnie na terenie sanatorium można korzystać z usług salonu kosmetycznego, fryzjera, gabinetów stomatologa, ozonoterapii, akupunktury, boisk do gry w piłkę, sal sportowych, wypożyczalni rowerów, lobby baru. W obiekcie swoją siedzibę ma również lokalne biuro turystyczne, proponujące wycieczki po okolicy. Zobacz opis sanatorium.

Sanatorium “Promenada”, “Cezar”, “Geneva”, “Royal Grand”. Truskawiec – Ukraina

kompleks SPA Truskawiec

Royal Hotels and SPA Resorts Geneva posiada największe spa na terenie Truskawca. Kompleks składa się z czterech połączonych ze sobą wewnętrznym korytarzem, położonych w jednym ciągu obiektów:
Royal Grand (133 pokoje), Cezar (53 pokoje), Geneva (53 pokoje) i Promenada (117 pokoi), różniących się przede wszystkim standardem zakwaterowania. Wszystkie obiekty posiadają także oddzielne wejścia od strony ulicy. Recepcja oraz główna restauracja znajdują się w części Royal Grand. Baza medyczna oraz SPA zlokalizowane są w części Cezar i Geneva. Klienci zakwaterowani we wszystkich czterech obiektach korzystają z tej bazy w ramach wykupionego pakietu. Kompleks posiada jedno z największych centrów SPA w Truskawcu, ze specjalną Strefą Aqua, do której należą m.in.: basen rekreacyjny (wymiary 10×25 m, głębokość 1,4 m), jacuzzi, basen zewnętrzny z hydromasażem i jacuzzi, basen z wodą z Morza Martwego, łaźnia japońska (tzw. Ofuro), łaźnia rosyjska i brodzik dla dzieci, siłownia /korzystanie ze SPA w cenie/. Odpłatnie: bilard, kręgle, squash. Na terenie kompleksu znajduje się również sala konferencyjna, czynna całodobowo apteka (jedyna w Truskawcu), pijalnia wód, salony kosmetyczne, pijalnia wód leczniczych oraz dwie restauracje: włoska i ukraińsko-gruzińska. Zobacz opis sanatorium.

Sanatorium “Mołdawia” Truskawiec – Ukraina

sanatorium mołdawia truskawiec

Sanatorium Mołdova znajduje się w zielonej części miasta, z dala od tętniących życiem ulic i dróg, ok. 2 km od dworca kolejowego i autobusowego. Terytorium sanatorium stopniowo zamienia się w Park Zdrojowy. Do głównej pijalni wód mineralnych jest około 850 m, przez park prowadzą tam ścieżki spacerowe (około 10-15 min.). Zobacz opis sanatorium.

Sanatorium “Karpaty” Truskawiec – Ukraina

sanatorium karpaty Truskawiec

Kompleks otwarty w 1993 roku, od samego początku pretendował do bycia jednym z najlepszych sanatoriów Truskawca. Karpaty to dziewięciopiętrowy kompleks z jadalnią, korpusem sportowo-rekreacyjnym oraz leczniczo-diagnostycznym, a także z własną pijalnią wód leczniczych. Obiekt posiada całodobową ochronę. Na terenie obiektu klienci mogą bezpłatnie korzystać z niewielkiego SPA z basenem i brodzikiem, saunami, siłownią, salami tenisowymi i salami do mini piłki nożnej; sala dyskotekowa, gdzie kilka razy w tygodniu odbywają się zabawy taneczne w rytmach muzyki disco oraz karaoke; sala widowiskowo-koncertowa, gdzie odbywają się występy rożnych grup muzyczno-tanecznych, koncerty czy kabarety; lobby bar czynny całą dobę; biuro turystyczne. Przy Karpatach funkcjonują również dwie restauracje: „Ya i Ty” (kuchnia europejska, ukraińska) oraz „Grażda” (kuchnia ukraińska). Zobacz opis sanatorium.

Sanatorium “Leśna Pieśń” Truskawiec – Ukraina

sanatorium Leśna pieśń Truskawiec

Leśna Pieśń to nowoczesny hotel sanatoryjny, polecany dla osób pragnących spokojnego wypoczynku w okolicy lasu (blisko leśnych ścieżek spacerowych), posiadający dobry standard pokoi. Baza noclegowa, restauracja, baza leczniczo-diagnostyczna oraz pijalnia wód leczniczych zlokalizowane są w jednym budynku. Obiekt posiada dodatkowo płatny mały basen (14 m) z natryskiem do masażu wodnego oraz mały basenik
z zimną wodą (dla morsów); saunę fińską i rzymską; tzw. pokój relaksu (pomieszczenie z relaksującą muzyką). Na terenie obiektu zlokalizowane jest również centrum fitness oraz boisko sportowe, wypożyczalnia rowerów, sala konferencyjna, lobby bar posiadający szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych: świeżych soków,
koktajli, kaw i herbat. Zobacz opis sanatorium.

WSKAZANIA DO LECZENIA W SANATORIACH W TRUSKAWCU:

 • Choroby układu pokarmowego: refluks, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie okrężnicy, hemoroidy, wrzody żołądka i innych narządów.
 • Choroby dróg żółciowych: przewlekłe zapalenia wątroby, zapalenia dróg żółciowych, zapalenia pęcherzyka żółciowego, dyskinezy pęcherzyka żółciowego, kamicy żółciowej, bez zaostrzeń, przewlekłe zapalenia trzustki.
 • choroby układu moczowo-płciowego: przewlekłe odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego bez zaostrzeń, kamica moczowa, bez zaburzeń czynności nerek, nieprawidłowości rozwojowe nerek, stany po operacjach nerek i dróg moczowych, przewlekłe zapalenie przydatków, impotencja,
  niepłodność kobiet.
 • Cukrzyca.
 • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego.

 LECZNICZE WODY MINERALNE TRUSKAWCA I ICH WŁAŚCIWOŚCI

 • Naftusia – najsłynniejsza i niepowtarzalna w swoich efektach woda mineralna Truskawca. Należy ona do wód słabo zmineralizowanych, w skład której wchodzi węglowodor wapień i magnez. Oprócz soli, zawiera szereg biologicznie czynnych ingredientów z nafty, której zawdzięcza swoją nazwę. Niektóre właściwości „Naftusi” tłumaczy się obecnością tych substancji, a także żelaza, litium, miedzi, rodonu, ołowiu i srebra. Podstawą wpływów Naftusi na organizm jest jej wyraźne działanie moczopędne, co sprzyja ługowaniu dróg moczowych z piasku i kamieni małych oraz usuwaniu z organizmu toksycznych produktów przemiany materii ciała. Akumulacja ostatnich występuje przy chorobach wątroby i nerek, zaburzeniach metabolizmu itp. Naftusia normalizuje przemianę materii, poprawia stan funkcjonalny ośrodkowego układu nerwowego, ma właściwości żółciopędne. Szereg chorób żołądka i jelit występuje na tle chorób wątroby, nerek, trzustki i innych narządów, a choroby przewodu pokarmowego z kolei mogą powodować choroby tych narządów. Dlatego znacznej liczbie pacjentów z chorobami przewodu pokarmowego zażywanie Naftusi jest bardzo rekomendowane i pożyteczne.
 • Źrodło numer jeden „Maria”. Jest to słabomineralizowana woda, która zawiera w swoim składzie siarkę, wodorowęglan, sodę i magnez. W małych ilościach zawiera żelazo, dwutlenek węgla i siarkowodór. Maria nie pozostaje długo w żołądku i nie drażni go, ale jednocześnie osłabia błony śluzowe układu pokarmowego i ułatwia jego usunięcie. Ta woda mineralna łagodzi zapalenie błony śluzowej żołądka, zmniejsza wydzielanie soku żołądkowego i jego kwasowość (jest to spowodowane działaniem na żołądek dwunastnicy, gdzie woda szybko się dostaje). Podobnie woda źródła #1 działa na jelita, uspokajając jego poruszającą funkcję (ruchliwość), zmniejszając skurcze i zmniejszając wydzielanie soków trawiennych. Maria jest stosowana do leczenia przewlekłego zapalenia błony śluzowej żołądka, przy nadprodukcji kwasowej soku żołądkowego, wrzodów żołądka i wrzodów dwunastnicy.
 • Źrodło numer dwa Sofia. Źródło numer dwa Sofia – jest to średniomineralizowana woda, która zawiera w swoim składzie chlorek sodu, wapnia, magnezu, z niewielkimi ilościami dwutlenku węgla i siarkowodoru. Sofia pobudza wydzielanie gruczołów, a tym samym zwiększa ilość i kwasowość soku żołądkowego oraz drażni śluz w żołądku, co ułatwia jego usunięcie. Woda źródła # 2jest stosowana do leczenia przewlekłego zapalenia żołądka z niską kwasowością, albo z całkowitym brakiem kwasu solnego w soku żołądkowym.
 • Źrodło numer trzy Bronisława. Według składu chemicznego jest to woda, zawierająca chlorek, siarkę, sodę i wapień. Jest ona stosowana w leczeniu przewlekłej choroby nosa, zapalenia krtani, zapalenia gardła, zapalenia migdałków – stosuje się ją przez płukanie nosa, inhalacji i prysznica dla nosa. Bronisława rozrzedza śluz nagromadzony w błonie śluzowej górnych dróg oddechowych, a przy przewlekłych stanach zapalnych łagodzi zapalenie.
 • Źrodło Jozia. Zawiera w swym składzie glicerol – środek działający na skórę, nadając jej elastyczność.
 • Mineralna sól Barbara. Jest pobierana z wody mineralnej źródła #4. Jest ona używana do mycia dwunastnicy, jelit i jako środek przeczyszczający. Naturalne właściwości lecznicze Barbary mają znaczący wpływ na mechanizmy obronne organizmu, wzmacniają system odpornościowy.
 • Wody mineralnych źródeł numer 6 „Edward”, № 7 „Ferdinand”, № 8 „Emmanuel”, № 9 „Anna” są używane do kąpieli mineralnych. Te wody są wysokiej mineralizacji i zawierają wolny siarkowodór. Oprócz tego w uzdrowisku stosują kąpiele z dwutlenkiem węgla i perłowe. Podstawą korzystnego działania kąpieli mineralnych w organizmie człowieka jest ich działanie na ośrodkowy układ nerwowy za pomocą zakończeń nerwowych w skórze. Tym właśnie można wyjaśnić stan równowagi i psychicznego odpoczynku, w którym pacjent często przebywa leżąc w wannie, tak i po jej przyjęciu, nieraz nawet zasypiając. Efekt terapeutyczny kąpieli mineralnych zależy od właściwości fizyko-chemicznych i składu wody, jej temperatury i sposobu stosowania. Również ważny jest czas trwania i częstotliwość kąpieli. U pacjentów z chorobami przewodu pokarmowego kąpiele są rozluźniające, zmniejszają ból, łagodzą skurcze żołądka i jelit. U pacjentów, u których współistnieją choroby układu krążenia i nadciśnienie, poprawia się krążenie, zmniejsza i często powraca do normalnego stanu ciśnienie tętnicze krwi. Ma to pozytywny wpływ na funkcjonowanie wszystkich organów i układów organizmu, w tym na układ pokarmowy. Kąpiele mineralne również przyczyniają się do skutecznego leczenia bólu pleców, zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i zapaleń mięśni. Oprócz łazienek z celem uzyskania efektu terapeutycznego stosowane są prysznice podwodne, cyrkulacyjne, Charcota oraz inne.

OZOKERYT

Jest to naturalny żywicowy produkt z nafty. Zawiera oleje, neutralne żywice, asfalteny, azot, siarkę, żelazo, potas, sód, oraz czynne substancje biologicznie. Medyczny ozokeryt ma wysoką pojemność cieplną i niską przewodność cieplną. Podczas aplikacji (nałożenia) wosku na skórę, substancje, które go tworzą, działają w określony sposób na pacjenta, tak przez układ nerwowy, jak i przez krew, do której wnikają w skórę przez niektóre z jego części składowych. Równie ważna jest możliwość kurczenia wosków mineralnych po schłodzeniu. Stopniowa kompresja przyczynia się do głębszego ocieplenia w miejscu, gdzie ozokeryt jest nałożony. Aplikacje wosku ziemnego działają przeciwzapalne i lekko znieczulająco, zdejmują skurcze, ograniczają ruch i funkcję wydzielniczą żołądka i jelit. Jako cieplna procedura, wosk ziemny przez skórę ma uspokajającą działalność na centralny układ nerwowy pacjenta. Ozokerytoterapia w Truskawcu używana jest i przy chorobach wątroby, dróg żółciowych, kamicy moczowej, skazy soli, chorobach stawów, towarzyszących ginekologicznych chorobach i peryferyjnego układu nerwowego.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE DOSTĘPNE W SANATORIACH W TRUSKAWCU

WAŻNE UWAGI:

Wycieczki fakultatywne organizowane są przez miejscowe biuro podróży, które zajmuje się organizacją wycieczek dla wszystkich kuracjuszy przebywających na leczeniu w Truskawcu. Przewodnik polskojęzyczny jest przewidziany dla grupy powyżej 10 osób (lokalne biuro podróży ostatecznie samo potwierdza ilość uczestników potrzebną do tego, aby mógł poprowadzić to polskojęzyczny przewodnik). Jeśli nie zbierze się dostateczna liczba uczestników, wycieczka taka może się nie odbyć lub zostaną połączone grupy i przewodnik będzie ukraińsko lub rosyjskojęzyczny.

Na miejscu w Truskawcu proponuje się następujące wyjazdy:

 • LWÓW
 •  Zwiedzamy: ulice średniowiecznego miasta, Rynek, Kościół Dominikański, Katedra Rzymsko-Katolicka,Cmentarz Łyczakowski, Cerkiew Św. Jura (Jerzego). Czas wolny na posiłek lub kupno pamiątek.Wyjazd: godz. 9:00 / Powrót: godz. 18:00.Odległość: 100 km.Cena orientacyjna: 150 UAH
 • DROHOBYCZ – SAMBOR – KULCZYCE Zwiedzamy centra historyczne miast: Drohobycza i Sambora oraz wieś Kulczyce.Wyjazd: godz. 14:30 / Powrót: godz. 18:30Odległość:50 kmCena orientacyjna 110 UAH
 • ZŁOTA PODKOWA Zwiedzamy: zamek w Olesku, zamek w Olesku – miejsce narodzin Jana III Sobieskiego pałac w Podhorcach – należący do rodów Koniecpolskich i Rzewuskich, park, klasztor Złoczów – zamek z bastionami oraz pałacyk chiński.Wyjazd: godz. 9:00 / Powrót: godz. 21:00Odległość: 180 kmCena orientaccyjna: 200 UAH
 • POCZAJÓW Miejsce pielgrzymek prawosławnych. Ławra Uspieńska (Zaśnięcia NMP), klasztor, świątynie: Uspieńska i Troicka (Świętej Trójcy), relikwie św. Jana i Amfolochija, cudowna ikona, stopa Matki Bożej, jezioro św. Anny.Wyjazd: godz. 04:00 / Powrót: godz. 19:00Odległość: 240 kmCena orientacyjna: 210 UAH
 • JEZIORO SYNEWYR Sześć karpackich przełęczy, wodospady i górskie rzeki, mineralne wody zakarpacia, kolejka krzesełkowo-linowa. Unikatowe pod względem przyrodniczym jezioro położone w Parku Narodowym „Synewyr” w Karpatach.Wyjazd: godz. 6:00 / Powrót: godz. 19:30Odległość: 190 kmCena orientacyjna: 210 UAH
 • SKAŁY DOWBUSZA Unikalny skalny park krajobrazowy, progi na rzece Sukil, sanatorium Morszyn z degustacją wody leczniczej.Wyjazd: godz. 14:30 / Powrót: godz. 19:30Odległość: 85 kmCena orientacyjna: 140 UAH
 • SCHIDNICA – URYCZ Borysław, miasto słynące z wydobycia ropy naftowej, przełęcz Cichy Dział, sanatorium Schidnica z degustacją wody leczniczej, orteca na skale Ustań.Wyjazd: godz. 14:30 / Powrót: godz. 18:30Odległość: 40 kmCena orientacyjna: 100 UAH
 • JAREMCZE – WOROCHTA – BUKOWEL Uzdrowisko klimatyczne Jaremcze, wodospad na rzece Prut, bazar pamiątek huculskich, klasztor Studyt, baza sportowa w Worochcie, uzdrowisko i ośrodek narciarski Bukowel.Wyjazd: godz. 06:00 / Powrót: godz. 21:00Odległość: 230 kmCena orientacyjna: 230 UAH
 • TURYSTYCZNA PODRÓŻ PO ZAKARPACIU Miasto Użhorod: zamek „Unhwar” i muzeum architektury i bytu, historyczno-kulturalne centrum miasta, zamek Mukaczowski „Pałanok”Wyjazd: godz. 06:00 / Powrót: godz. 19:00Odległość: 240 kmCena orientacyjna: 210 UAH
 • TRAMWAJ KARPACKI Górskie krajobrazy, przejażdżka tramwajem karpackim, Szyrkowiec, lecznicze wody: Naftusia i Dziurkacz, Wodospady Mizuńskie.Wyjazd: godz. 09:00 / Powrót: godz. 18:00Odległość: 80 kmCena orientacyjna: 200 UAH
 • BORŻAWSKIE POŁONINY Wodospad Szypie – 36 m, kolejka krzesełkowo-linowa (na wys. 1899 m n.p.m.), góra Heba (1262 mn.p.m.), przełęcze: Wołowecka i Łatoryska, widoki Karpat.Wyjazd: godz. 09:00 / Powrót: godz. 19:00Odległość: 150 kmCena orientacyjna: 200 UAH

Podane ceny są orientacyjne i mogą ulec zmianom. Powyższe zestawienie wycieczek fakultatywnych nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

WARTO WIEDZIEĆ w trakcie pobytu w sanatorium w Truskawcu

Waluta obowiązująca w Truskawcu

Obowiązującą waluta na Ukrainie są hrywny (UAH), które można zakupić w niektórych kantorach w Polsce. Wymiany złotówek na hrywny można dokonać również na granicy lub w Truskawcu, można też zabrać euro lub dolary i wymieniać na miejscu. Bez problemu można dokonać wypłaty z bankomatu.

Granica

Przy przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej wymagany jest paszport. Czas przekraczania granicy polsko-ukraińskiej to średnio 3-4 godziny.

Do wyjazdu na Ukrainę KONIECZNY jest ważny PASZPORT!

Czas obowiązujący w Truskawcu

Ukraina znajduje się w strefie czasowej Eastern European Time (EET). Zimą do UTC należy dodać 2 godziny, a latem 3. Jadąc do Truskawca po przekroczeniu granicy by poznać aktualny czas w Truskawcu teoretycznie trzeba więc przestawić zegarki o godzinę do przodu. O 9 jest 10, o 21 – 22.

POBYT  W SANATORIUM W TRUSKAWCU – CO ZAWIERA CENA?

Ceny zawierają 7/12 noclegów w wybranym obiekcie w pokojach typu standard, wyżywienie 3 x dziennie, zabiegi lecznicze zgodnie z zaleceniem lekarzy sanatoryjnych, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, opiekę rezydenta polskojęzycznego

Cena za pobyt w sanatorium w Truskawcu nie zawiera transportu, ubezpieczenia od chorób przewlekłych (30/50 zł), ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3%, opłaty klimatycznej 8,35 UAH/dzień

Świadczenia w obiektach rozpoczynają się obiadem (godz. 13.00), a kończą śniadaniem, niezależnie od rodzaju transportu i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z obiektu. Istnieje możliwość dopłaty za ½ doby w przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu.

TRANSPORT AUTOKAREM DO TRUSKAWCA

Możliwy jest zakup transportu do Truskawca za naszym pośrednictwem z następujących miejscowości: WROCŁAW*, OPOLE*, KATOWICE*, KRAKÓW*, RZESZÓW* oraz po potwierdzeniu przez biuro Legnica*, Poznań*, Gliwice*, Olkusz*, Częstochowa*, Tarnów, Dębica, Jarosław, Przemyśl

oraz

GDAŃSK*, BYDGOSZCZ*, TORUŃ*, WARSZAWA*, LUBLIN*

*wyjazdy z miast oznaczonych * odbywają się w przeddzień rozpoczęcia turnusu (sobota).

TRANSPORT SAMOLOTEM DO TRUSKAWCA

Przelot w obie strony do Lwowa + transfer do/z Truskawca możliwy jest z miast:

WROCŁAW, KATOWICE, GDAŃSK, WARSZAWA

Cena od około 600 zł.

Cena uzależniona jest od terminu rezerwacji i wielkości bagażu, każdorazowo ostatecznie potwierdzana przez biuro.

KrajUkraina
Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 860 PLN
 • Transport
  KrajUkraina
  Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 1190 PLN
 • Transport
  KrajUkraina
  Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 1180 PLN
 • Transport
  KrajUkraina
  Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 1290 PLN
 • Transport
  Kraj
  Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 1090 PLN
 • Transport
  KrajUkraina
  Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 1390 PLN
 • Transport
  KrajUkraina
  Wszystkie terminy
 • 2020 - 2021 | Cena: 1590 PLN
 • Transport
  Załaduj więcej
  Wyślij zapytanie
  Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

  Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.