Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

wycieczki na Białoruś

Atrakcyjne wyjazdy na Białoruś – w poszukiwaniu polskości

Białoruś będąca jednym z bliskich sąsiadów Polski, pełni niedoceniany region jeśli chodzi o zakres turystyczny. Jednakże licznie znajdujące się arcydzieła architektoniczne, zabytki nasycone długą, ciekawą historią oraz bogata kultura Białorusi, jak najbardziej powinna przemawiać za odwiedzeniem tego niezwykłego miejsca. Nietuzinkowe zamczyska i pałace, idące wraz majestatycznym krajobrazem oraz oryginalna białoruska kuchnia to powody dla których warto tu przyjechać. Dobrym pomysłem jest także śledzenie i szukanie polskich akcentów na Białorusi, gdyż jest ich wiele. Między innymi nad Niemnem, które Polacy powinni pamiętać za sprawą powieści Elizy Orzeszkowej, o tym samym tytule. Możesz się o tym przekonać za sprawą oferowanych przez nas wycieczek na Białoruś – szeroki wybór atrakcji, które zagwarantują wypoczynek oraz zaspokoją ciekawość wiedzę.

Białoruś – podążanie szlakiem historii i literatury

Jak na z pozoru niewielki kraj, na Białorusi można znaleźć wiele ciekawych miejsc do obejrzenia. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy liczne, zróżnicowane plany wycieczek, podczas których zwiedzicie niemal każdy zakątek tego kraju. Jest tak między innymi za sprawą wycieczki, która prowadzi przez najważniejsze miejsca, które znane są Polakom, z ich historii oraz literatury. Odwiedzając grób Jana i Cecylii, bohaterów „Nad Niemnem”, będziecie mogli się cofnąć ,w dzieje i czasy powstania styczniowego. Inne warte uwagi miejsce na naszej trasie, może stanowić Pińsk, który mocno związany jest z narodzinami Ryszarda Kapuścińskiego. Poza tym oferty obejmują możliwość podążania szlakiem zamków i pałaców, dzięki którym odświeżycie sobie historię Polski.

Te, jak i inne oferowane przez nas wyjazdy na Białoruś zaspokoją Wasze pragnienie nabywania wiedzy oraz umożliwią komfortowy odpoczynek, stanowiąc idealne rozwiązanie na odbycie krótkiego urlopu.

 

Brak wpisów

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.