Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Wycieczki do Sankt Petersburga

Wycieczki do Sankt Petersburga – odkryj dawną stolicę Rosji w zupełnie nowej odsłonie

Planując wyjazd do Rosji, można odkryć naprawdę niesamowite miejsca, do których z pewnością zalicza się Petersburg. Wycieczki odbywane do dawnej stolicy Rosji to szansa na poznanie zupełnie nowego oblicza tego państwa. Obfituje ono w znakomite zabytki i inne atrakcje, skrywające w sobie bogatą historię. Z tego też względu biuro turystyczne Bezkresy wyróżnia ciekawą i rozbudowaną ofertę, na którą składają się wycieczki do Petersburga, podczas których odkryjesz uroki miasta cara Piotra I, ale też przemierzysz kresy wschodnie od Litwy po Estonię. Niezapomniane wrażenia mogą dostarczyć wyjazdy zorganizowane przez nasze biuro Bezkresy, choćby takie jak: rejs bez wizy do Petersburga czy Wycieczka do Rosji: Dwie stolice Rosji – Moskwa, Petersburg.

Petersburg wycieczki – okazja, aby otworzyć się na nowe przygody i przeżycia

W ramach podanej kategorii będziesz mógł dokonać wyboru spośród szczegółowo opracowanych ofert wyjazdów. Osoby zainteresowane wyłącznie historią miasta i jego zabytkami, proponujemy zakup wycieczki do Sankt Peterburga taką jak Petersburg – Wenecja Północy na 5 dni. W trakcie jej trwania poznasz i zobaczysz na własne oczy rezydencje, które zostały wybudowane dla cara Piotra I, czyli Pałac Zimowy, Pałac Marmurowy czy Peterhof, stanowiący letnią rezydencję monarchy. Podczas wycieczki do Petersburga turyści będą mogli podziwiać niesamowitą architekturę, ale także najpiękniejsze fontanny czy malownicze ogrody. Wraz z odbyciem rejsu po Newie, 5-dniowa wycieczka może przerodzić się w niezapomnianą podróż życia.

Z kolei dla Klientów, którzy pragnęliby odkryć i przemierzyć Kresy Wschodnie oraz tereny nadbałtyckie, proponujemy wykupienie wycieczki do Sankt Petersburga bez wizy. 8-dniowy wyjazd to okazja, aby poznać specjały i kulturę naszych wschodnich sąsiadów. Wilno, Ryga czy Tallin to zaledwie część miast, w których będzie można zwiedzać nietuzinkowe zabytki. Jednak główną atrakcję będzie stanowić z pewnością rejs – do Helsinek, a później bezpośrednio w ramach wycieczki do Petersburga. W nim bez wizy będzie można zwiedzić najważniejsze i najokazalsze miejsca w ciągu 3 dni.

Otwórz się na niesamowite wrażenia i na Rosję, decydując się na którąś z atrakcyjnych ofert biura turystycznego Bezkresy. Nasze wycieczki do Petersburga zostały dokładnie przemyślane i opracowane tak, by uczestnicy nie mogliby się skarżyć na brak wrażeń. Przyjrzyj się naszej ofercie już dziś i wyrusz w podróż swoich marzeń.

Brak wpisów

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.