Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

RUMUNIA

Rumunia – wrażliwa strona wampira

Rumunia, kraina Drakuli, to kraj górzysty, gdzie w krajobrazie dominują Karpaty. Kraj ten słynie jednak również z dwóch kurortów wypoczynkowych nad Morzem Czarnym w Konstancji i Mamai, do których zjeżdżają mieszkańcy całego państwa i turyści z Europy. W Rumunii jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych stanowią budowle sakralne na Bukowinie, tak zwane malowane klasztory, których ściany pokryte są kolorowymi freskami, przedstawiającymi sceny biblijne.

Rumunia (4)

Podróż po kraju nie tylko Drakuli

W naszej ofercie znajduje się kilka wycieczek do Rumunii, a jedną z nich jest wycieczka z wypoczynkiem w Delcie Dunaju, która może, w zależności od wyboru, trwać 7 lub 14 dni. Podczas tej wycieczki uczestnicy będą mogli zwiedzić stolicę Rumunii – Bukareszt i poznać jej najpiękniejsze zabytki, takie jak Dom Prasy, bulwar Kisselefa czy Łuk Triumfalny. Ponadto w ramach wycieczki zwiedzane będą widowiskowe: Curtea De Arges, jezioro Balea Lac, Sybin oraz zamek Drakuli w Bran.

Ślady kłów

Podczas WYCIECZKI DO RUMUNII: Transylwania, Bukowina, Maramuresz w 10 dni będzie można na własne oczy przekonać się, jak pięknym państwem jest Rumunia i zwiedzić między innymi Cerkiew Księżycową w Oradei, Sybin, rezerwat wulkanów błotnych, odbyć spacer wąwozem Bicaz – który jest jednym z najgłębszych i najbardziej malowniczych wąwozów w Rumunii oraz zwiedzić wesoły cmentarza w Sapancie.

Wielbiciele wampirycznych tematów mogą skorzystać z oferty wycieczki Śladami Drakuli w 9 dni albo Huculszczyzna, Bukowina Rumuńska i Maramuresz.

Kraj
Wszystkie terminy
 • 2024-09-14 - 2024-09-22 | Cena: 3329 3403 PLN
 • Transport
  KrajRumunia
  Wszystkie terminy
 • 2024-06-21 - 2024-06-29 | Cena: 5870 PLN
 • 2024-09-07 - 2024-09-15 | Cena: 5870 PLN
 • Transportautokar
  Wyślij zapytanie
  Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

  Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.