Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Parada kwiatów w Holandii

Parada kwiatów w Holandii

KrajBenilux
Transportautokar
Wyjazd zWarszawa
Cena: 1799 PLN od 1745 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2021-04-19 - 2021-04-25 | 7 dni Cena: 1799 1745 PLN

Opis oferty

Siedmiodniowa wycieczka objazdowa do Luksemburga, Belgii i Holandii. W programie m.in.: Parada Kwiatów – święto tulipanów w Holandii oraz Ogrody Keukenhof. Zwiedzanie Luksemburga – katedra Notre Dame, plac Konstytucji oraz spacer po ulicy de la Cornichne. Przejazd po Brukseli, gdzie zobaczymy m.in. Parlament Europejski, Park Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym oraz pospacerujemy po Grand Palace. Wizyta w Amsterdamie – muzeum Rijksmuseum, rejs po kanałach. Zwiedzanie Rotterdamu, rejs po kanałach w Brugii, spacer po Antwerpii i po Gandawie.
pokaż więcej
Siedmiodniowa wycieczka objazdowa do Luksemburga, Belgii i Holandii. W programie m.in.: Parada Kwiatów – święto tulipanów w Holandii oraz Ogrody Keukenhof. Zwiedzanie Luksemburga – katedra Notre Dame, plac Konstytucji oraz spacer po ulicy de la Cornichne. Przejazd po Brukseli, gdzie zobaczymy m.in. Parlament Europejski, Park Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym oraz pospacerujemy po Grand Palace. Wizyta w Amsterdamie – muzeum Rijksmuseum, rejs po kanałach. Zwiedzanie Rotterdamu, rejs po kanałach w Brugii, spacer po Antwerpii i po Gandawie.

Plan wycieczki

DZIEŃ 1. WARSZAWA

Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. Trasa ok. 1100 km

DZIEŃ 2: LUKSEMBURG - BRUKSELA

Śniadanie, przyjazd do Luksemburga, stolicy Wielkiego Księstwa Luksemburg, zwiedzanie miasta, m.in. plac Konstytucji, katedra Notre Dame, pałac książęcy, fragmenty cytadeli. Spacer nad dzielnicą Grund, ulicą de la Corniche, czyli najpiękniejszym „balkonem” Europy. Wizyta na placu Armii z licznymi restauracjami i kawiarniami. Przejazd do Brukseli przez Ardeny. Zwiedzanie stolicy Belgii, miasta piwa i czekolady. Objazd miasta autokarem, m.in. dzielnica europejska – Rada Unii Europejskiej, siedziba Komisji Europejskiej, Parlament Europejski. Wizyta w Parku Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym, upamiętniającym 50 rocznicę powstania państwa belgijskiego. Spacer po zabytkowym centrum Brukseli. Grand Place – najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV w., Dom Królewski, domy cechowe, katedra św. Michała. Wizyta u Manneken Pisa – siusiającego chłopczyka, symbolu Brukseli. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie, nocleg w hotelu. Trasa ok. 420 km

DZIEŃ 3: BRUKSELA – ANTWERPIA – BRUGIA - GANDAWA

Śniadanie. Zwiedzanie Flandrii. Wizyta w Antwerpii, miasta Rubensa. Steen - fragmenty XI – wiecznej fortyfikacji, Rynek Główny – Grote Markt, z ratuszem oraz fontanną Brabo, XVI-wieczne domy cechowe, zwiedzanie katedry Najświętszej Marii Panny, jednej z najwyższych na świecie, z dziełami Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Przejazd do Brugii – „Malutkiej Wenecji Północy” – doskonale zachowanego miasta średniowiecznego z krętymi uliczkami, biegnącymi wzdłuż malowniczych kanałów. Rejs po kanałach. Zwiedzanie m.in. kościół Najświętszej Marii Panny, rynek z wieżą Belfort z XIII w., sukiennice, bazylika Świętej Krwi. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd do Gandawy, spacer po starówce i zabytkowych nabrzeżach portowych. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Trasa ok. 340 km

DZIEŃ 4: GANDAWA – ROTTERDAM – HAGA - SCHEVENINGEN

Śniadanie. Zwiedzanie Holandii – kraju wydartego morzu, z bogatą kulturą i architekturą. Wizyta w Rotterdamie, wjazd na Euromaszt – wieżę widokową – najwyższą budowlę w Holandii (wys.185 m), z której roztacza się imponujący widok na nowoczesne miasto i port. Wyjazd do Hagi, siedziby rządu holenderskiego; zwiedzanie miasta, m.in. Pałac Pokoju, w którym to mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Królewskim. Wizyta w haskim kurorcie morskim Scheveningen. Obiadokolacja (fakultatywnie). Zakwaterowanie i nocleg w hotelu. Trasa ok. 200 km

DZIEŃ 5: LISSE -DELFT

Śniadanie. Udział w PARADZIE KWIATÓW (nl. Bloemencorso) – najbardziej niesamowitej paradzie kwiatów na świecie i najbardziej okazałym święcie wiosny w Holandii. Ogromne platformy i bogato zdobione samochody jadą 42-kilometrową trasą z Noordwijk do Haarlem. Temat parady w 2021 roku zostanie ogłoszony w późniejszym terminie. Zwiedzanie 32-hektarowych ogrodów Keukenhof, z największą kolekcją kwiatów cebulkowych na świecie (ponad 7 milionów), w sumie 800 odmian tulipanów – unikalne, niezapomniane wrażenia w zaskakujących i inspirujących ogrodach. Następnie wizyta w zabytkowym miasteczku Delft z przepiękną architekturą i siecią kanałów. Zwiedzanie fabryki porcelany. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu. Trasa ok. 150 km.

DZIEŃ 6: AMSTERDAM 

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, złożenie bagaży w autokarze. Wizyta na farmie holenderskiej z produkcją sera i sabotów. Przejazd do Amsterdamu, zwanego Wenecją Północy. Wizyta w szlifierni diamentów (możliwość zakupów), Rijksmuseum – muzeum państwowe z najbogatszymi zbiorami sztuki holenderskiej (m.in. obrazy Rembrandta, Vermeera, Halsa), muzeum Vincenta van Gogha, rejs po kanałach Amsterdamu, dający możliwość najlepszego poznania XVII-wiecznej architektury miasta. Spacer po mieście. Plac Lejdena, targ kwiatowy, wieża mennicy, ulica Kalvestraat z licznymi sklepami. Trasa ok. 300 km. Wyjazd do kraju, nocny przejazd przez Niemcy.

DZIEŃ 7: WARSZAWA

Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości. Trasa ok. 900 km.
Całość trasy: ok. 3550 km

Program imprezy jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

UWAGA!!! Trasa zawiera nocne przejazdy

W cenie

Cena zawiera

• przejazd autokarem (klimatyzacja, DVD, barek, WC)
• 5 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
• 5 śniadań w formie bufetu
• program turystyczny
• opiekę pilota
• ubezpieczenie (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

DODATKOWO PŁATNE:

• pakiet do realizacji programu 150 EUR plus wstęp do ogrodów Keukenhof 18 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejsy po kanałach, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

DOPŁATY OPCJONALNE:

• dopłata do 4 obiadokolacji (bez napojów) 360 zł
• dopłata do pokoju 1-osobowego 580 zł

Uwagi

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 25 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie standardowym turystycznym autokarem (WC, klimatyzacja, DVD, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, DVD).
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.

 

 

 

MIEJSCA WSIADANIA

Miasto: WARSZAWA Miejsce: Dworzec Autobusowy Zachodni Godz odjazdu: 06:00 Dopłata: 0 PLN
Miasto: ŁÓDŹ Miejsce: Dworzec Autobusowy Łódź Kaliska Godz odjazdu: 08:00 Dopłata: 0 PLN
Miasto: KONIN Miejsce: Dworzec PKP, parking Godz odjazdu: 09:30 Dopłata: 0 PLN
Miasto: POZNAŃ Miejsce: Dworzec Autobusowy w Zintegrowanym Centrum Komunikacyjnym, ul. Matyi 2 , stanowisko międzynarodowe Godz odjazdu: 11:30 Dopłata: 0 PLN
Miasto: Gdańsk* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 23:30 [-1] Dopłata: 150 PLN
Miasto: Słupsk* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 07:00 Dopłata: 160 PLN
Miasto: Koszalin* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 08:00 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Szczecin* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 08:00 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Olsztyn* antenka Miejsce: Parking przy Mc Donald’s, Plac Roosevelta 1 Godz odjazdu: 03:00 Dopłata: 190 PLN
Miasto: Białystok* antenka Miejsce: Dworzec PKP – parking przy zabytkowej lokomotywie Godz odjazdu: 03:20 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Rzeszów* antenka Miejsce: Dworzec Lokalny daw. Podmiejski Godz odjazdu: 23:25 [-1]
Dopłata: 150 PLN
Miasto: Tarnów* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 00:45 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Częstochowa* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 04:45 Dopłata: 120 PLN
Miasto: Katowice* antenka Miejsce: Dworzec Autobusowy Godz odjazdu: 03:20 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Kraków* antenka Miejsce: Małopolski Dworzec Autobusowy, górna płyta Godz odjazdu: 02:00 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Gliwice* antenka Miejsce: Stacja paliw Shell, ul. Rybnicka 159 Godz odjazdu: 02:30 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Opole* antenka Miejsce: Stacja benzynowa BP, ul. Wrocławska 106, obok McDonald’s
Godz odjazdu: 02:30 Dopłata: 150 PLN
Miasto: Wrocław* antenka Miejsce: Dworzec PKS, ul. Sucha 1 Godz odjazdu: 08:00 Dopłata: 120 PLN

1. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki 15 min. przed odjazdem.
2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (autokar liniowy, bus, pociąg).
3. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
4. Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
5. PBPO nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane siłą wyższą (np. złe warunki pogodowe, sytuacja na drogach lub przejściach granicznych).
6. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnego.
7. Podana kolejność przystanków i schematy tras są orientacyjne. Rzeczywista trasa przejazdu na terenie Polski z poszczególnych przystanków do trasy głównej lub miejsca przesiadek może mieć inny przebieg niż podano w rozkładzie jazdy.
8. Podane dopłaty dotyczą przejazdu w obie strony.
*Wyjazd antenkowy za dopłatą organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających, z możliwością przejazdu autobusem liniowym, busem, pociągiem. W przypadku braku wymaganego minimum 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
Godzina odjazdu [-1]: wyjazd w dniu poprzednim w godzinach wieczornych.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.