Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Czarnogóra 4 dni, z raftingiem

Czarnogóra 4 dni, z raftingiem

KrajCzarnogóra
Transportsamolot
Wyjazd zWarszawa
Cena: od 4045 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: - | 1 dni Cena: 4045 PLN

Opis oferty

pokaż więcej

Plan wycieczki

1. DZIEŃ: WARSZAWA – PODGORICA – WINNICE SIPCANIK – KANION MORACA - KOLASIN .

Transfer na lotnisko Warszawa – Okęcie. Przelot do Podgoricy. Po przylocie przejazd do winnic Sipcanik. Degustacja kilku rodzajów lokalnego wina. Następnie przejazd na dworzec kolejowy w Podgoricy. Panoramiczny przejazd pociągiem przez Kanion Moraca najwyżej położonym w Europie, a drugim na świecie mostem na wysokości 200 m , o długości 500 m. Przyjazd do Kolasin. Przejście spacerem z dworca kolejowego do hotelu SPA. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg.

2. DZIEŃ: KOLASIN – PARK NARODOWY BIOGRADSKA GORA – MOJVAK – ZABLJAK – PARK NARODOWY DURMITOR – CRNA PODA SPLAVISTE / RAFTING .
Śniadanie. Przejazd militarną drogą wzdłuż Adriatyku przez Park Narodowy Biogradska Gora, małe miasteczko Mojkovac oraz Zabljak – najwyżej położone miasto w Europie południowo - wschodniej, wzdłuż Kanionu Tara. Krótki postój w miejscu zwanym Galev Krs, następnie wjazd na teren Parku Narodowego Durmitor. Przerwa na kawę. Przejazd przez Crna Poda, które znane jest jako największe siedlisko czarnej sosny w Europie. Przejazd wzdłuż rzeki Tara do miejsca rozpoczynającego rafting, Splaviste. Przygotowanie do raftingu: zapoznanie się ze wszystkimi procedurami bezpieczeństwa, krótkie szkolenie, pobranie ekwipunku. Rozpoczęcie 14-kilometrowego RAFTINGU.

Podczas raftingu uczestnicy poznają najkrótszą, ale najsilniejsza rzekę – Ljutica, a także most Djurdjevica – architektoniczny cud. Rafting wiedzie przez tereny Parku Narodowego Durmitor. Po dotarciu do Zugic Luka zakończenie raftingu i obiad w campie na łonie natury nad rzeką Tara. Po obiedzie przejazd jeepami z Zugic Luka przez Miasto Zubljak do Niksic. Przerwa na przekąskę. Następnie przejazd z Niksic przez Podgoricę do Budvy. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ: BUDVA – KOTOR – TIVAT / REGATA ŻEGLARSKA .
Śniadanie. Przejazd autokarem do Kotor, skąd rozpoczyna się wycieczka rowerowa wzdłuż pięknego wybrzeża do Tivat. A tu regata żeglarska zatoką Boka. Obiad w lokalnej restauracji w Tivat. Przejazd do przystani nadmorskiej w Budvie. Rejs motorówkami wzdłuż wybrzeża i nadmorskich miast Petrovac i St. Stefan. Powrót do Budvy. Czas wolny oraz pożegnalna uroczysta kolacja. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

4. DZIEŃ: BUDVA – PODGORICA – WARSZAWA .
Śniadanie. Wykwaterowanie i transfer na lotnisko w Podgoricy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy

W cenie

Cena zawiera

bilet lotniczy Warszawa – Podgorica - Warszawa
zakwaterowanie w hotelu 4* w pokojach dwuosobowych z łazienkami
wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje zgodnie z programem
transport w Czarnogórze
opiekę pilota w grupach powyżej 10 osób
i przewodnika lokalnego angielsko / rosyjskojęzycznego
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
ubezpieczenie KL + NNW
VAT

Cena nie zawiera

 

ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie

napiwków ok. 35 USD

Ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 PLN

Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów”

Ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 PLN

Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów”

Dopłata do pokoju jednoosobowego:

Uwagi

W cerkwiach obowiązuje odpowiedni strój – panie potrzebują chusty na głowę, gdzieniegdzie wymagane są spódnice, panowie – długie spodnie.
Przy przekroczeniu granicy Podróżni muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty, w zależności od wymagań w danym kraju oraz wizę, jeśli obowiązuje do danego kraju –
informacje w Biurze. Osoby posiadające paszporty wydane przez kraje nie należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych.
Dla osób podróżujących z nieletnimi osobami, którzy nie są ich opiekunami prawnymi, wymagane jest odpowiednie upoważnienie
Minimalna liczba uczestników: 10 osób

W przypadku nieosiągnięcia zakładanego minimum grupy wycieczka może zostać anulowana. Informacja o anulacji imprezy zostanie przekazana najpóźniej 20 dni przed rozpoczęciem
Godzina i miejsce wyjazdu mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych
Diety specjalistyczne (np. dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, wegańska i inne) realizujemy w przypadku ich dostępności po wcześniejszym zgłoszeniu
wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-os. dokwaterowywane są do pokoju 2-os., jednakże biuro nie może tego zagwarantować. W przypadku braku drugiej osoby tej samej płci na dokwaterowanie obowiązuje dopłata do pokoju 1-os.
dla dziecka przy zakwaterowaniu na dostawce – zniżka do potwierdzenia
dla osób dorosłych nie ma możliwości zakwaterowania w pokoju 3-osobowym z oddzielnymi łóżkami
ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”
ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów
©️ Obrazy użyte na podstawie licencji od Shutterstock.com lub pixabay.com, lub własne BT "Bezkresy" s.c.
Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.