Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ JAK DO RAJU TO DO SŁOWACKIEGO

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ JAK DO RAJU TO DO SŁOWACKIEGO

KrajSłowacja
Transportautokar
Wyjazd z
Drukuj program

Terminy

Termin: - | 1 dni Cena: 0 PLN

Opis oferty

pokaż więcej

Plan wycieczki

Dzień 1 
WARSZAWA, wyjazd o godz. 06.00 z parkingu pod Kinoteką przy PKiN – przekroczenie granicy polsko – słowackiej – zwiedzanie JASKINI BIELSKIEJ w Wysokich Tatrach (wejście na wysokości 885 m.). Całkowita długość jaskini wynosi 1752 m., z tego udostępnionych do zwiedzania jest 1001 m. Na trasie zwiedzania dominują stalagmity oraz wodospady. Przejazd do TATRZAŃSKIEJ ŁOMNICY, obiad (we własnym zakresie), czas wolny lub fakultatywnie wyjazd kolejką na SKALNATE PLESO (Łomnicki Staw) na wysokości 1751 m. Przejazd do Aquaparku w POPRADZIE, relaks w basenach termalnych, o godz. 20.30 pokaz laserowy na basenach Blue Sapphire. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg. Trasa ok. 550 km.

Dzień 2 
Po śniadaniu wędrówka z przewodnikiem górskim po SŁOWACKIM RAJU – dolina Hornadu, Klasztorisko – podziwianie pięknych widoków: wodospady, góry, las, przejście w niektórych miejscach drabinkami, kładkami... Czas wolny na obiad (we własnym zakresie) - SPISKA NOWA WIEŚ, zwiedzanie miasta: Rynek w kształcie soczewki, kościół farny rzymsko-katolicki z najwyższą, 87 m, wieżą na Słowacji, Reduta - romantyczna secesyjna budowla z lat 1900-1905, dziś mieści się tu teatr i sala koncertowa, dzwon mistrza Jana Wagnera ze słynnej średniowiecznej odlewni dzwonów założonej przez mistrza Konrada, „miejsce życzeń”, kościół ewangelicki. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 3 
Po śniadaniu zwiedzanie ruin zamku SPISKI HRAD - największego średniowiecznego zamku w środkowej Europie, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - LEVOCZA - perła architektury średniowiecznej z pięknym Starym Miastem i kościołem św. Jakuba w którym znajduje się najwyższy na świecie ołtarz gotycki. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie) - wyjazd do WARSZAWY, powrót w godzinach wieczornych. Trasa ok. 550 km.

W cenie

Zapytaj o cenę

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.

Podobne wycieczki

Brak wpisów

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.