Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Wiedeń – Bratysława w 4 dni

Wiedeń – Bratysława w 4 dni

KrajAustria, Słowacja
Transportautokar
Wyjazd zWarszawa
Cena: od 1265 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2020-04-30 - 2020-05-03 | 4 dni Cena: 1265 PLN
Termin: 2020-06-10 - 2020-06-13 | 4 dni Cena: 1265 PLN
Termin: 2021-07-07 - 2021-07-10 | 4 dni Cena: 1265 PLN
Termin: 2021-08-12 - 2021-08-15 | 4 dni Cena: 1265 PLN
Termin: 2021-09-07 - 2021-09-10 | 4 dni Cena: 1265 PLN
Termin: 2021-10-07 - 2021-10-10 | 4 dni Cena: 1265 PLN

Opis oferty

pokaż więcej

Plan wycieczki

Dzień 1 
WARSZAWA - BRATYSŁAWA
Wyjazd z Warszawy o godz. 07:00. Przerwa na obiad w Polsce we własnym zakresie. Przejazd do Bratysławy. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny – lub dla chętnych wieczorne poznawanie starówki niegdyś austriackiego Preszburgu, kolacja, nocleg.

Dzień 2 
BRATYSŁAWA – WIEDEŃ
Śniadanie. Wyjazd do WIEDNIA. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie ogrodów i Pałacu Schonbrunn. Następnie zwiedzanie opery wiedeńskiej, spacer po dziedzińcach byłej zimowej rezydencji Habsburgów HOFBURG (tu żyła ces. Sisi i tu kręcono filmy o niej). Przejazd na kolację do Grinzingu: lokalne potrawy z lampką wina, przy muzyce (skrzypce, akordeon). Przejazd do hotelu w Wiedniu, nocleg.

Dzień 3 
WIEDEŃ - BRATYSŁAWA
Śniadanie. Po wykwaterowaniu się z wiedeńskiego hotelu dalsze zwiedzania Wiednia - spotkanie przewodnika z grupą na Schwedenplatz w autokarze: ulica RING (Parlament, Ratusz, Uniwersytet, Kościół Wotywny, Giełda, Koszary, Plac św. Karola, Filharmonia, Dom Secesji), spacer po ekskluzywnych ulicach Wiednia, Hundertwasserhaus – bajkowy dom szalonego artysty, katedra Św. Szczepana (wewnątrz), wzgórze Kahlenberg (II odsiecz wiedeńska, Jan III Sobieski), opactwo Augustianów w Klosterneuburg (z zewnątrz). Przedwieczorny przejazd do Bratysławy, kolacja, nocleg.

Dzień 4 
BRATYSŁAWA - WARSZAWA
Śniadanie. Krótkie zwiedzanie BRATYSŁAWY z przewodnikiem (obiekty z zewnątrz): Zamek Królewski, katedra św. Marcina, najstarsze ulice miasta: Michalska i Venturska, Ratusz, Pałac Arcybiskupi z unikalnymi gobelinami, deptak przy Dunaju. Powrót do Warszawy. Po drodze postój na obiad we własnym zakresie. Przyjazd w godzinach wieczornych.

W cenie

Cena zawiera

przejazd autokarem (klimatyzacja, video)
zakwaterowanie:
2 x nocleg w Bratysławie 3* w pokojach 2-osobowych
1x nocleg w Wiedniu 3*,
wyżywienie:
3 x śniadania i
3 x obiadokolacje
pilot na całej trasie
przewodnik miejscowy na 2 i 3dzień
ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)
VAT

Cena nie zawiera

obiadów w drodze do / z Bratysławy
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 45 EUR od osoby:
Ogrody Schonbrunn – gratis
Pałac Schonbrunn
Opera Wiedeńska
Katedra św. Szczepana

ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”

ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”

Uwagi

 

 • Przy przekroczeniu granicy Podróżni muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty, w zależności od wymagań w danym kraju oraz wizę, jeśli obowiązuje do danego kraju – informacje w Biurze. Osoby posiadające paszporty wydane przez kraje nie należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych.
 • Dla osób podróżujących z nieletnimi osobami, którzy nie są ich opiekunami prawnymi, wymagane jest odpowiednie upoważnienie
 • Minimalna liczba uczestników: 30 osób
 • W przypadku nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy wycieczka może zostać anulowana. Informacja o anulacji imprezy zostanie przekazana najpóźniej 20 dni przed rozpoczęciem
 • Godzina i miejsce wyjazdu mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych
 • Diety specjalistyczne (np. dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, wegańska i inne) realizujemy w przypadku ich dostępności po wcześniejszym zgłoszeniu
 • wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
 • Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-os. dokwaterowywane są do pokoju 2-os., jednakże biuro nie może tego zagwarantować. W przypadku braku drugiej osoby tej samej płci na dokwaterowanie obowiązuje dopłata do pokoju 1-os.
 • dla dziecka przy zakwaterowaniu na dostawce – zniżka do potwierdzenia
 • dla osób dorosłych nie ma możliwości zakwaterowania w pokoju 3-osobowym z oddzielnymi łóżkami
 • ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”
 • ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Pomocowy w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”

©️ Obrazy użyte na podstawie licencji od Shutterstock.com lub pixabay.com, lub własne BT "Bezkresy" s.c.

 Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie

 

Na zamówienie grup możliwe różne wersje programu w dowolnym terminie.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.