Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Wiedeń – Bratysława w 4 dni

Wiedeń – Bratysława w 4 dni

KrajAustria
Transportautokar
Wyjazd z
Drukuj program

Terminy

Opis oferty

pokaż więcej

Plan wycieczki

Dzień 1 
WARSZAWA - BRATYSŁAWA
Wyjazd z Warszawy o godz. 07:00. Przerwa na obiad w Polsce we własnym zakresie. Przejazd do Bratysławy. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny – lub dla chętnych wieczorne poznawanie starówki niegdyś austriackiego Preszburgu, kolacja, nocleg.

Dzień 2 
BRATYSŁAWA – WIEDEŃ
Śniadanie. Wyjazd do WIEDNIA. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie ogrodów i Pałacu Schonbrunn. Następnie zwiedzanie opery wiedeńskiej, spacer po dziedzińcach byłej zimowej rezydencji Habsburgów HOFBURG (tu żyła ces. Sisi i tu kręcono filmy o niej). Przejazd na kolację do Grinzingu: lokalne potrawy z lampką wina, przy muzyce (skrzypce, akordeon). Przejazd do hotelu w Wiedniu, nocleg.

Dzień 3 
WIEDEŃ - BRATYSŁAWA
Śniadanie. Po wykwaterowaniu się z wiedeńskiego hotelu dalsze zwiedzania Wiednia - spotkanie przewodnika z grupą na Schwedenplatz w autokarze: ulica RING (Parlament, Ratusz, Uniwersytet, Kościół Wotywny, Giełda, Koszary, Plac św. Karola, Filharmonia, Dom Secesji), spacer po ekskluzywnych ulicach Wiednia, Hundertwasserhaus – bajkowy dom szalonego artysty, katedra Św. Szczepana (wewnątrz), wzgórze Kahlenberg (II odsiecz wiedeńska, Jan III Sobieski), opactwo Augustianów w Klosterneuburg (z zewnątrz). Przedwieczorny przejazd do Bratysławy, kolacja, nocleg.

Dzień 4 
BRATYSŁAWA - WARSZAWA
Śniadanie. Krótkie zwiedzanie BRATYSŁAWY z przewodnikiem (obiekty z zewnątrz): Zamek Królewski, katedra św. Marcina, najstarsze ulice miasta: Michalska i Venturska, Ratusz, Pałac Arcybiskupi z unikalnymi gobelinami, deptak przy Dunaju. Powrót do Warszawy. Po drodze postój na obiad we własnym zakresie. Przyjazd w godzinach wieczornych.

W cenie

Zapytaj o cenę

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.