Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

SYLWESTER NA PROMIE – RYGA, TALLIN, SZTOKHOLM w 5 dni (autokar + prom)

SYLWESTER NA PROMIE – RYGA, TALLIN, SZTOKHOLM w 5 dni (autokar + prom)

KrajŁotwa, Estonia, Szwecja
Transportautokar + prom
Wyjazd zWarszawa
Cena: od 3390 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2024-12-29 - 2025-01-02 | 5 dni Cena: 3390 PLN

Opis oferty

Pięciodniowa wycieczka po Krajach Nadbałtyckich. Zobaczymy najważniejsze zabytki w Rydze, Tallinie i Sztokholmie, a relaks zapewni nam rejs promem, na pokładzie którego każdy znajdzie coś dla siebie – restauracje, bary, sklepy, muzykę na żywo, karaoke, dyskoteka do białego rana. A po części rozrywkowo-wieczornej możemy komfortowo wypocząć w kabinach, by zregenerować siły na poranne zwiedzanie malowniczej starówki Sztokholmu czy Tallina. Planujesz konferencję? A może by tak przyjąć swoich kontrahentów na szkoleniu pośrodku Bałtyku? Na promie dostępne są również sale konferencyjne. Podróż promem to zupełnie inna przygoda, a w połączeniu z zabawą…
pokaż więcej
Pięciodniowa wycieczka po Krajach Nadbałtyckich. Zobaczymy najważniejsze zabytki w Rydze, Tallinie i Sztokholmie, a relaks zapewni nam rejs promem, na pokładzie którego każdy znajdzie coś dla siebie – restauracje, bary, sklepy, muzykę na żywo, karaoke, dyskoteka do białego rana. A po części rozrywkowo-wieczornej możemy komfortowo wypocząć w kabinach, by zregenerować siły na poranne zwiedzanie malowniczej starówki Sztokholmu czy Tallina. Planujesz konferencję? A może by tak przyjąć swoich kontrahentów na szkoleniu pośrodku Bałtyku? Na promie dostępne są również sale konferencyjne. Podróż promem to zupełnie inna przygoda, a w połączeniu z zabawą sylwestrową - niezapomniane wrażenia.

Plan wycieczki

1. DZIEŃ: WARSZAWA – RYGA

WARSZAWA, wyjazd o godzinie 07.00 z Placu Bankowego. Przejazd przez Litwę.
Przyjazd do RYGI, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny, nocleg.
Przejazd autokarem ok. 690 km.

2. DZIEŃ: RYGA – TALLIN – SZTOKHOLM

RYGA, po śniadaniu przejazd do TALLINA, krótkie zwiedzanie (ok. 2 godz.) zabytków Dolnego i Górnego Miasta: zamek, katedra, kościoły: św. Olafa, św. Piotra i Pawła i inne, ratusz (z zewnątrz), pozostałości obwarowań miejskich, Wielka Gildia z XV w., Gildia św. Olafa, gotyckie domy mieszkalne, Dom Bractwa Czarnogłowych, Brama Morska. Przejazd do portu, zaokrętowanie na prom. Wypłynięcie z Tallina o godz. 18:00. Obiadokolacja na promie w formie bufetu - bogate menu z uwzględnieniem osób na diecie bezglutenowej czy wegetarian, wino i piwo oraz napoje soft bez ograniczeń w czasie trwania kolacji. Czas posiłku ok. 2 h.
Nocny rejs promem do SZTOKHOLMU, na pokładzie którego każdy znajdzie coś dla siebie – restauracje, bary, sklepy, muzykę na żywo, karaoke, dyskoteki.
Przejazd autokarem ok. 330 km.

3. DZIEŃ: SZTOKHOLM – TALLIN

SZTOKHOLM, śniadanie na promie. O godz. 10:30 przypłynięcie do stolicy i największego miasta Szwecji, położonego na kilkunastu wyspach. Uznaje się go za jedno z najpiękniejszych miast Europy. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Gamla Stan – Stare Miasto z labiryntem wąskich malowniczych uliczek, zamek, katedra św. Mikołaja, ratusz, gdzie odbywają się przyjęcia towarzyszące przyznawaniu nagrody Nobla. Czas wolny. Przejazd do portu.
Wypłynięcie o godz. 17:30. O godz. 19:00 – obiadokolacja sylwestrowa na statku w formie bufetu – bogate menu z uwzględnieniem osób na diecie bezglutenowej czy wegetarian, wino i piwo oraz napoje soft bez ograniczeń w czasie trwania kolacji. Czas posiłku ok. 2 h. Po kolacji – zabawa sylwestrowa do białego rana - dyskoteki, pokazy artystyczne, występy, przedstawienia. Nocny rejs promem do TALLINA.

4. DZIEŃ: TALLIN – RYGA

TALLIN, śniadanie na promie. Przypłynięcie o godz. 12.00. Przejazd do RYGI, zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, nocleg.
Przejazd autokarem ok. 330 km.

5. DZIEŃ: RYGA – WARSZAWA

RYGA, po śniadaniu krótkie (ok. 2 godz.) zwiedzanie z stolicy Łotwy, która stanowi jedną z największych skupisk architektury secesyjnej Europy, m.in.: Stare Miasto, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, kościół św. Piotra ze 140-metrową wieżą (z zewnątrz), budynek Parlamentu, zespół średniowiecznych kamieniczek tzw. Trzej Bracia, gildie kupieckie z XIX wieku, mury obronne oraz domy zabytkowe.
Wyjazd do WARSZAWY. Przyjazd w godzinach późnowieczornych / nocnych.
Przejazd autokarem ok. 690 km.

W cenie

Cena zawiera

 • transport: autokar (klimatyzacja)
 • rejs promem Tallin – Sztokholm – Tallin
 • zakwaterowanie: 4 noclegi, w tym 2 noclegi w hotelach 3* w Rydze, pokoje 2-os. z łazienkami, 2 noclegi na promie w kabinach 2-osobowych wewnętrznych
 • wyżywienie zgodnie z programem: 4 x śniadania, 4 x obiadokolacje, w tym 2 kolacje na promie w formie bufetu z bogatym menu
 • opiekę pilota
 • ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)
 • opłaty klimatyczne, drogowe, parkingi

Cena nie zawiera

 • dopłaty do pokoju i kabiny 1-osobowej – 920,00 PLN (za 2 noclegi w hotelach oraz 2 noclegi na promie)
 • biletów wstępu, usług lokalnych przewodników oraz korzystania z zestawu słuchawkowego Tour Guide – 80 euro (płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki)
 • ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10,00 PLN
 • ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10,00 PLN
  Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów”

Uwagi

 • wyjazd z Warszawy z Placu Bankowego o godz. 07:00, powrót w to samo miejsce w godzinach nocnych. Przewidywany czas powrotu – ok. godz. 22.00, która może ulec zmianie w zależności od czasu postojów podczas przejazdu.
 • minimalna liczba uczestników: 30 osób
 • na wyjazd Podróżni muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty
 • wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
 • obowiązującą walutą na Łotwie i w Estonii jest euro (EUR), w Szwecji – korony szwedzkie (SEK)
 • w trakcie podróży w miarę możliwości planowane będą postoje na posiłki we własnym zakresie
 • po przekroczeniu granicy polsko-litewskiej należy przesunąć zegarek o 1 godz. do przodu. Po przypłynięciu do Szwecji zegarki cofamy o godzinę (taki sam czas jak w Polsce)
 • sugerujemy zabrać wygodne buty oraz kurtkę przeciwdeszczową
 • kabiny: 2-osobowe Class B - 8 m2 / bez okna: wewnętrzna, komfortowa kabina z łazienką, przeznaczona dla maksymalnie 4 osób. Kabina z 4 łóżkami w systemie piętrowym
 • do świątyń prawosławnych należy wchodzić w odpowiednim stroju – Panie powinny pamiętać o nakryciu głowy chustą, zakryciu ramion i dekoltu oraz o spódnicy przykrywającej kolana. Panowie powinni wchodzić w długich spodniach
 • łączna trasa przejazdu autokarem wynosi ok. 2200 km
 • biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie
Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.