Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

ROWEROWA WYCIECZKA ORNITOLOGICZNA: Nadbużańskie bagna – W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ

ROWEROWA WYCIECZKA ORNITOLOGICZNA: Nadbużańskie bagna – W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ

KrajPolska
Transportpociąg, rower
Wyjazd zWarszawy
Cena: od 204 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2023-04-01 - 2023-09-30 | 183 dni Cena: 204 PLN

Opis oferty

Trasa rowerowa: prosta, przejazd ok. 40 km Kilkanaście godzin na łonie natury. Spokojny przejazd rowerem, pyszne polskie pierogi i wyprawa ornitologiczna. Podróż w nieznane nie musi być wyprawą w dalekie kraje.
pokaż więcej
Trasa rowerowa: prosta, przejazd ok. 40 kmKilkanaście godzin na łonie natury. Spokojny przejazd rowerem, pyszne polskie pierogi i wyprawa ornitologiczna.Podróż w nieznane nie musi być wyprawą w dalekie kraje.

Plan wycieczki

WARSZAWA, o 8:10 zbiórka na dworcu Warszawa Wileńska. Przejazd pociągiem do Wyszkowa z przesiadką w Tłuszczu. Wypożyczenie rowerów. Przejazd rowerami do wioski Udrzynek (około 20 km). Wczesny obiad złożony z pierogów przygotowanych na opalanej drewnem kuchni.

Udrzynek to magiczne miejsce. Pośród pól i lasów, kilka kilometrów od Bugu leży duży teren, na którym znajduje się chlebowy piec, połączony z wędzarnią, grillem oraz żeliwną płytą, boisko do badmintona, miejsce na ognisko i duża, zadaszona wiata.

Po obiedzie przejazd samochodami na wycieczkę ornitologiczną. W trakcie wycieczki przewodnik, który okoliczne bagna i lasy zna jak własną kieszeń, zaprowadzi uczestników do królestwa ptaków. W trakcie wycieczki do dyspozycji grupy są lornetki, luneta i cały niezbędny sprzęt.

Po zakończeniu wycieczki powrót rowerami do Wyszkowa. O 20:24 wyjazd do Warszawy z przesiadką w Tłuszczu. Przyjazd na stację Warszawa Wileńska o 22:10.

W cenie

Cena zawiera

• wyżywienie zgodnie z programem: obiad,
• opiekę doświadczonego pilota dysponującego podstawowym sprzętem do bieżących napraw rowerów,
• opiekę przewodnika-ornitologa oraz udostepnienie sprzętu do obserwacji ptaków,
• ubezpieczenia NNW (TU Europa),

• TFG - 2 zł, TFP - 2 zł;
• podatek VAT

Cena nie zawiera

• biletów kolejowych Warszawa – Wyszków – Warszawa (ok. 25-40 zł/os). Spodziewamy się, że niektórzy z Państwa będą woleli dojechać do Wyszkowa samochodami. Ci z Państwa, którzy będą jechali pociągiem, a nie chcą zaprzątać sobie głowy kupowaniem biletów, mogą przekazać pieniądze pilotowi w dniu wyjazdu. Przejazd można też opłacić przelewem, przy płaceniu za wyjazd.
• wypożyczenia rowerów (50 zł/os).

Uwagi

DODATKOWE INFORMACJE:
• minimalna liczba uczestników – 5 os.,
• maksymalna liczba uczestników – 15 os.,
• wyjazd nie jest przystosowany do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Transport
Podróż między Warszawą i Wyszkowem odbywa się pociągiem. Z Wyszkowa do Udrzynka jedzie się rowerem, a na wycieczkę ornitologiczną samochodami.

Wyżywienie
W cenę wycieczki wliczony jest obiad. Pozostałe posiłki czy przekąski uczestnicy muszą zapewnić sobie we własnym zakresie.

Sprzęt i kondycja
Uczestnicy, którzy mają własny rower, mogą zabrać go na wyjazd bez dodatkowych opłat. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru. Koszt wypożyczenia to 40 zł. Udział w wycieczce nie wymaga ponadprzeciętnej kondycji

Koronawirus
Na otwartej przestrzeni zagrożenie zarażeniem jest dużo mniejsze niż zazwyczaj. Przejazd pociągiem będzie się odbywał zgodnie z obowiązującymi regulacjami.

© Obrazy użyte na podstawie licencji od Shutterstock.com lub pixabay.com lub własne BT Bezkresy s.c. lub udostępnione przez kontrahentów

Podobne wycieczki

Brak wpisów

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.