Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Newsletter – dlaczego warto się zapisać?

Jak się zapisać?

To bardzo proste. Wystarczy wpisać swój adres e-mail w pole poniżej, kliknąć „wyślij” i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Zajmie to tylko kilkanaście sekund.


Zapisz się do naszego newslettera.
Po wpisaniu adresu w powyższe pole na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji na liście odbiorców newslettera. Jest to niezbędne, ponieważ nie chcemy, żeby w naszej bazie znajdowały się osoby, które nie dopisały się do niej z własnej woli. Nie wystarczy, że ktokolwiek poda Twój adres na stronie internetowej. Po zalogowaniu na pocztę musisz kliknąć w link i dopiero wtedy zaczniesz otrzymywać wiadomości.
 
Jeżeli sprawy potoczyły się inaczej niż opisano powyżej, skontaktuj się z naszym biurem.
 

O czym piszemy w naszym newsletterze?

Pierwsza część newslettera dotyczy naszych wycieczek. W kolejnych wiadomościach prezentujemy poszczególne kraje, konkretne wycieczki albo naszą ofertę na długie weeknedy. Niektóre wycieczki odbywają się tylko raz w roku, a czasem nawet raz na kilka lat. Dołączenie do newslettera pozwoli nie przegapić wycieczki na którą masz ochotę pojechać. 

W drugiej części newslettera znajdują się ciekawostki dotyczące regionów, które odwiedzamy w trakcie naszych wyjazdów. Filmy, artykuły, analizy ekspertów, przepisy kulinarne, polecane książki, informacje o spotkaniach i wydarzeniach etc. 

Oprócz tego, w każdym newsletterze znajdziesz niesamowite zdjęcia, które pozwolą Ci się rozmarzyć. Z odbiorcami newslettera dzielimy się najlepszymi zdjęciami, które udało nam się znaleźć oraz takimi, które sami robiliśmy podczas naszych wyjazdów.

Jak często wysyłamy wiadomości?

Wiadomości wysyłamy kilka razy w miesiącu. Czasem piszemy co tydzień, czasem robimy dłuższą przerwę, a czasem wysyłamy dwie wiadomości w tygodniu. Nie musisz się obawiać, że zasypiemy Cię mailami. Każdy z nas też ma prywatną skrzynkę mailową i nie lubi dostawać rozpraszających wiadomości.

Czy można wypisać?

Oczywiście, w każdej chwili. Mamy nadzieję, że lubisz nasz newsletter. Jeżeli masz do niego uwagi, możesz do nas zadzwonić lub napisać. Jeżeli jesteś przekonany i nie chcesz dostawać wiadomości, wystarczy, że klikniesz w link, którym kończymy każdego maila. Po kliknięciu w link, nasz system automatycznie wykreśli Cię z listy odbiorców.

 

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.