Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Mołdawia i Naddniestrzańska Republika – vlog

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Mołdawii, zastanawiacie się czy to miejsce jest na tyle ciekawe aby się tam wybrać na wycieczkę albo czy warto zorganizować tam np. firmowy wyjazd to odpowiedzi na wiele z tych pytań znajdziecie w poniższych odcinkach, które przygotowali, we współpracy z nami, Pan i Pani Spakowani.

Jak jest w Mołdawii? Jak wygląda Mołdawia zimą? Jak jest w samym Kiszyniowie? Jak wygląda Kiszyniów? Co można zobaczyć w Kiszyniowie? W jakim języku mówi się w Mołdawii? Czy aby na pewno po Mołdawsku? Czy można spotkać w Mołdawii cyrylicę? Jak najlepiej wymienić pieniądze w kantorze? Jaka karta sim najlepsza dla turystów? Jakie są ceny w sklepach? Za ile można kupić w Mołdawii dobre wino? Gdzie dobrze zjeść w Mołdawii i jakie potrawy Mołdawskie warto spróbować? Czy jest tam bezpiecznie? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w tym odcinku 🙂

Wjeżdżamy z pierwszym odcinkiem! Przybliżamy Wam Mołdawię  Najmniej turystyczną destynację w Europie 😀 Zaczynamy od wizyty w Kiszyniowie. Ponoć można poczuć się tam jak w środku Rosji – czy to prawda? No i tak i nie, sprawa nie jest taka… oczywista 🤔 Nieoczywisty jest tam język, nieoczywisty jest sam kraj 😉 Przekonajcie się dlaczego, miłego odbioru!

 

nastepne odcinki wkrótce….

WYCIECZKI DO MOŁDAWII

mOŁDAWIA

 

Obrazy użyte na podstawie licencji od Shutterstock. com lub pixabay. com lub własne BT Bezkresy s.c.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.