Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Mołdawia i Naddniestrzańska Republika – vlog

WPIS ROZPOCZYNAMY OD KRÓTKICH WSPOMNIEĆ Z LISTOPADOWEJ WYCIECZKI DO MOŁDAWII

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Mołdawii, zastanawiacie się czy to miejsce jest na tyle ciekawe aby się tam wybrać na wycieczkę albo czy warto zorganizować tam np. firmowy wyjazd to odpowiedzi na wiele z tych pytań znajdziecie w poniższych odcinkach, które przygotowali, we współpracy z nami, Pan i Pani Spakowani.

Jak jest w Mołdawii? Jak wygląda Mołdawia zimą? Jak jest w samym Kiszyniowie? Jak wygląda Kiszyniów? Co można zobaczyć w Kiszyniowie? W jakim języku mówi się w Mołdawii? Czy aby na pewno po Mołdawsku? Czy można spotkać w Mołdawii cyrylicę? Jak najlepiej wymienić pieniądze w kantorze? Jaka karta sim najlepsza dla turystów? Jakie są ceny w sklepach? Za ile można kupić w Mołdawii dobre wino? Gdzie dobrze zjeść w Mołdawii i jakie potrawy Mołdawskie warto spróbować? Czy jest tam bezpiecznie? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w tym odcinku 🙂

Wjeżdżamy z pierwszym odcinkiem! Przybliżamy Wam Mołdawię  Najmniej turystyczną destynację w Europie 😀 Zaczynamy od wizyty w Kiszyniowie. Ponoć można poczuć się tam jak w środku Rosji – czy to prawda? No i tak i nie, sprawa nie jest taka… oczywista 🤔 Nieoczywisty jest tam język, nieoczywisty jest sam kraj 😉 Przekonajcie się dlaczego, miłego odbioru!

Mołdawia Nieoczywista – JAK tam jest? 🤔 Kiszyniów

Naddniestrze – OBALAMY MITY! 🎒 Tyraspol, Bendery

Obalamy mity o Naddniestrzu wraz z Romanem! Roman, czyli gość specjalny odcinka pomaga nam OBALIĆ MIT O PAŃSTWIE, którego nie ma. MSZ nie poleca się tam wybierać… Czy w quasi-państwie faktycznie jest niebezpiecznie, a za rogiem czai się mafia? Czy w Naddniestrzu wolno legalnie latać dronem? Rozmowa / wywiad z Romanem rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy na napakowany ciekawostkami kolejny odcinek o Mołdawii 🙂

Naddniestrze – Jak tu się żyje? 🎒 Tyraspol z Romanem i Lizą #2

Mołdawia wraca. Kontynuacja naszego wideo „Obalamy mity” o Naddniestrzu wraz z Romanem. Tym razem szerzej o łapówkach, emeryturach, o tym jak tu się żyje. Zapraszamy na odcinek z cyklu Vlogi z Mołdawii.

Co kryje Orchej Stary? Jak jest w Mileştii Mici? 🍷 Mołdawia

W tym odcinku winnice Mileştii Mici oraz najbardziej zjawiskowa część Moławii – Stary Orchej (Orheiul Vechi). Co kryje wioska podnóży klasztoru?

Cricova czy Mileștii Mici? 🥂 Porównujemy winnice – Mołdawia

Jeśli zastanawiacie się czym różnią się najsłynniejsze winnice Mołdawii Cricova i Mileștii Mici i gdzie warto zajrzeć jeśli jest się na krótko w Kiszyniowie, to z tego odcinka dowiecie się naprawdę wiele. Oczywiście najlepiej zwiedzić obie winnice, a na stolicę mieć więcej czasu 🙂 Zapraszamy również do poprzedniego odcinka, w którym pokazujemy szerzej Mileștii Mici: „Co kryje Orchej Stary? Jak jest w Mileştii Mici? 🍷 Mołdawia”

 

 

Jeśli zainteresowała Was Mołdawia to serdecznie polecamy stronę

http://360.moldova.travel/

gdzie korzystając z techniki filmowania 360* są przedstawione wszystkie najważniejsze zabytki Mołdawii

na przykład ze Starych Orchej (aby się rozejrzeć należy nacisnąć i poruszyć myszką podczas oglądania filmu)

lub takie jak z twierdzy Soroki

Serdecznie zapraszamy do Mołdawii bo to kraj, który warto poznać.

Być może nie ma imponującej ilości zabytków,

z pewnością jednak gościnność mieszkańców, wino które jest uznawane za jedno z najlepszych na rynku oraz przyroda

spowodują, że każdy kto się zdecyduje na wycieczkę do Mołdawii będzie zadowolony.

Także jeśli to wszystko spowodowało, że nabraliście chęci aby odwiedzić ten kraj to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

WYCIECZKI DO MOŁDAWIImOŁDAWIA

 

Obrazy użyte na podstawie licencji od Shutterstock. com lub pixabay. com lub własne BT Bezkresy s.c.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.