Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Wycieczka na Ukrainę. SYLWESTER WE LWOWIE, 4 dni

Wycieczka na Ukrainę. SYLWESTER WE LWOWIE, 4 dni

KrajUkraina
Transportautokar
Wyjazd zPolska
Cena: 1099 PLN od 999 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2018-12-29 - 2019-01-01 | 4 dni Cena: 1099 999 PLN

Opis oferty

pokaż więcej

Plan wycieczki

DZIEŃ 1:

Zbiórka i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa z przewodnikiem, m.in.: cerkiew św. Jura, Ratusz Lwowski, Rynek, katedra łacińska, Wieża Prochowa, Plac Halicki, Prospekt Swobody (Wały Hetmańskie), kwartał ormiański i kwartał żydowski, cerkiew Ormiańska, kościół Bernardynów, pomnik Adama Mickiewicza, Pałac Potockich, Opera Lwowska. Obiadokolacja. Czas wolny lub fakultatywnie wyjście na program koncertowy „Vivat opereta!” do Opery Lwowskiej. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Wjazd na Górę Zamkową – panorama Lwowa, dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Obiad. Powrót do hotelu. Następnie indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Dla chętnych bal sylwestrowy w restauracji w hotelu lub na mieście (płatny dodatkowo). Wyjście do centrum miasta i huczne przywitanie Nowego Roku na placu przy Operze Lwowskiej. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4:

Późne śniadanie. Wyjazd do Żółkwi, zwiedzanie miasta, m.in.: pałac Żółkiewskich, Sobieskich i Radziwiłłów (z zewnątrz), kościół Bazylianów i Dominikanów. Wyjazd w kierunku granicy polsko-ukraińskiej. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych, powrót do poszczególnych miejscowości po północy.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

W cenie

Cena zawiera

  • przejazd autokarem lub busem
  • 3 noclegi w hotelu**/*** w pokoju 2-osobowym z łazienką
  • 3 śniadania i 3 obiadokolacje
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (0 zł)

Cena nie zawiera

  • pakiet do realizacji programu: 45 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

Uwagi

DOPŁATY OPCJONALNE:

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 330 zł
- dopłata do balu sylwestrowego: 330 zł
- program koncertowy „Vivat opereta!” w Operze Lwowskiej: 25 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub wygodnym busem.
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze lub busie.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce.
Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
12. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

 

Podobne wycieczki

Brak wpisów

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.