Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Sylwester w Pradze – Karlowe Wary. 4 dni

Sylwester w Pradze – Karlowe Wary. 4 dni

Kraj
Transport
Wyjazd z
Cena: 999 PLN od 849 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2019-12-30 - 2020-01-02 | 4 dni Cena: 999 849 PLN

Opis oferty

Trasa zagraniczna: noclegi: Praga – ok. Pragi(3) – Karlowe Wary
pokaż więcej

Trasa zagraniczna:

noclegi: Praga – ok. Pragi(3) – Karlowe Wary

Plan wycieczki

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi, m.n.: Hradczany – dzielnica królewska: Zamek Praski, katedra św. Wita, złota uliczka, Loreta, klasztor na Strachowie. Następnie dzielnica Mala Strana z  kościołem św. Mikołaja, pałacem Liechtensteinów, Wyspa Kampa, Most Karola, spacer po Rynku Starego Miasta: pomnik Jana Husa, kościół Tyński, Ratusz Staromiejski z zegarem „Orloj”, kościół św. Mikołaja. Dzielnica żydowska Josefov. Obiadokolacja w regionalnej restauracji (fakultatywnie). Przywitanie Nowego Roku na Starym Mieście. Powrót do hotelu ok. godz. 01:30, nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie, wycieczka do Karlowych Warów – spacer po uzdrowisku. Przejście promenadą z licznymi XIX – wiecznymi kolumnadami, altanami, secesyjnymi domami. Degustacja leczniczych wód. Powrót do Pragi.  Wizyta w dzielnicy Nowe Miasto: plac Wacława z piękną secesyjną zabudową i Muzeum Narodowym, „tańczący dom”. Obiadokolacja w regionalnej restauracji (fakultatywnie), nocleg w hotelu.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski,  powrót do poszczególnych miejscowości w kraju.
Całość trasy: około 1600 km.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

W cenie

Cena zawiera

– przejazd autokarem lub busem
– 3 noclegi w hotelu**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
– 3 śniadania w formie bufetu
– program turystyczny
– opiekę pilota
– ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 pln, bagaż 1.000 PLN)
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (0 zł)

Cena nie zawiera

– pakiet do realizacji programu: 1500 CZK (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

Uwagi

DOPŁATY OPCJONALNE:

– dopłata do pokoju 1-osobowego: 320 zł
– dopłata do 3 obiadokolacji: 200 zł

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze lub busie.
4. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).
5. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
7. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
12. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.