Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Sylwester w Budapeszcie. 4 dni

Sylwester w Budapeszcie. 4 dni

Kraj Węgry
Transport autokar
Wyjazd z
Cena: 1075 PLN od 925 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2019-12-30 - 2020-01-02 | 4 dni Cena: 1075 925 PLN

Opis oferty

Trasa zagraniczna: noclegi:  Budapeszt (2) – Słowacja (1)
pokaż więcej

Trasa zagraniczna:

noclegi:  Budapeszt (2) – Słowacja (1)

Plan wycieczki

DZIEŃ 1:

Wyjazd z kraju według rozkładu. Przyjazd do Budapesztu, zakwaterowanie, nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: plac Defilad, Most Łańcuchowy – najstarszy i najwspanialszy w Budapeszcie. Wzgórze Zamkowe, z którego rozciąga się przepiękny widok na Parlament: bajkowa Baszta Rybacka, neogotycki kościół Macieja, Plac i kolumna Świętej Trójcy, pomnik św. Stefana. Następnie fontanna Macieja, Zamek Królewski (dziedziniec), most Elżbiety, Wzgórze Gellerta z cytadelą i pomnikiem Wolności. Powrót do hotelu, obiadokolacja (fakultatywnie). Indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Udział w licznych imprezach organizowanych w centrum miasta. Udział w pokazie sztucznych ogni. Powrót do hotelu około godz. 01:30.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Budapesztu, m.in.: Plac Bohaterów z Pomnikiem Millenium, reprezentatywna aleja Andrassyeg z okazałymi budynkami Teatru Narodowego, Opery, Akademii Muzycznej, Akademii Sztuk Pięknych. Następnie Bazylika Św. Stefana, Parlament (z zewnątrz), Wielka Synagoga – największa w Europie, pomnik Ofiar Holokaustu, najsłynniejszy deptak w Budapeszcie – Vaci. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg tranzytowy na terenie Słowacji.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju.
Całość trasy: ok. 1600 km?

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

W cenie

Cena zawiera

– przejazd autokarem lub busem
– 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
– 3 śniadania w formie bufetu
– program turystyczny
– opiekę pilota
– ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

Cena nie zawiera

– pakiet do realizacji programu: 40 EUR (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Dunaju, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

Uwagi

DOPŁATY OPCJONALNE:

– dopłata do pokoju 1-osobowego: 280 zł
– dopłata do 2 obiadokolacji (bez napojów): 160 zł

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub wygodnym busem.
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze lub busie.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 30 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
12. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.