Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

Sylwester: Bratysława – Wiedeń. 4 dni

Sylwester: Bratysława – Wiedeń. 4 dni

Kraj Słowacja, Austria
Transport autokar
Wyjazd z
Cena: 1198 PLN od 1020 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2019-12-29 - 2020-01-01 | 4 dni Cena: 1198 1020 PLN

Opis oferty

Trasa zagraniczna: noclegi: ok. Bratysławy (1) – Bratysława – ok. Wiednia: (2) – Wiedeń
pokaż więcej

Trasa zagraniczna:

noclegi: ok. Bratysławy (1) – Bratysława – ok. Wiednia: (2) – Wiedeń

Plan wycieczki

DZIEŃ 1:

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd w okolice Bratysławy, zakwaterowanie, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 2:

Śniadanie, zwiedzanie Bratysławy: spacer po rynku Starego Miasta z renesansowym ratuszem i Ratuszem Starym, fontanna Maksymiliana, Wieża i Brama Michalska, kościół św. Elżbiety. Przejazd do hotelu w okolicy Wiednia, zakwaterowanie, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 3:

Śniadanie. Zwiedzanie pałacu Schoenbrunn – letniej rezydencji Habsburgów, zbudowanej za panowania Marii Teresy. Przejazd jedną z najbardziej reprezentatywnych ulic Wiednia: Ringstrasse, m.in.: Urania, Muzeum Sztuki Użytkowej, Park Miejski, Opera, plac Marii Teresy, Hofburg, Parlament, Ratusz, Teatr Zamkowy, Uniwersytet, Kościół Wotywny, budynek Giełdy. Spacer po starówce: katedra św. Szczepana, plac Graben z kolumną Morową, dom Mozarta. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Przywitanie Nowego Roku i udział w licznych imprezach organizowanych na placu Ratuszowym i Praterze – koncerty rokowe i muzyki poważnej, liczne stoiska z gorącymi daniami i rozgrzewającymi napojami. Udział w pokazie sztucznych ogni. Powrót do hotelu około godz. 01:30, nocleg.

DZIEŃ 4:

Śniadanie. Przejazd na wzgórze Kahlenberg: panorama Wiednia, kościół św. Józefa. Wyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju.
Całość trasy: ok. 1600 km
Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

W cenie

Cena zawiera

– przejazd autokarem lub busem
– 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką
– 3 śniadania w formie bufetu
– opiekę pilota
– ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)
– program turystyczny
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (10 zł)

Cena nie zawiera

– pakiet do realizacji programu wycieczki: 65 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

Uwagi

DOPŁATY OPCJONALNE:

– dopłata do pokoju 1-osobowego: 380 zł
– dopłata do 3 obiadokolacji: 240 zł

WAŻNE INFORMACJE:

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 18 osobach zgłoszonych.
2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.
3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub wygodnym busem.
4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze lub busie.
5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.
7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.
9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 30 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.
10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.
11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).
12. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Podobne wycieczki

Brak wpisów

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.