Sanatorium “Elite Dnipro” Truskawiec – Ukraina

Sanatorium “Elite Dnipro” Truskawiec – Ukraina

Kraj Ukraina
Data 2018-04-10 - 2018-04-22 | 13 dni
Transport autokar
Wyjazd z Warszawa
Najbliższy termin 2018-04-10
Cena: od 2040 PLN

Drukuj program

Terminy

Termin: 2018-04-10 - 2018-04-22 | 13 dni Cena: 2040 PLN

Opis oferty

Sanatorium „Elite Dnipro” po raz pierwszy otworzyło drzwi dla swoich gości w 2014 roku. Powstało na bazie sanatorium-hotelu "Dnipro-Beskid", mieści się na 7. i 8. piętrze kompleksu medycznego "Dnipro" w Truskawcu, jednak to co odróżnia je od pozostałej części ośrodka, to wygodne, nowoczesne pokoje, zapewniające większy komfort pobytu. «Elite Dnipro» posiada 52 pokoje: 47 pokoi standard jedno lub dwuosobowych, 4 apartamenty 2-pokojowe i 1 pokój typu półluks, w których można zakwaterować maksymalnie 104 osoby. Obiekt znajduje się w odległości 10 minut od głównej pijalni, ale dla wygody gości działa tutaj…
pokaż więcej

Sanatorium „Elite Dnipro” po raz pierwszy otworzyło drzwi dla swoich gości w 2014 roku. Powstało na bazie sanatorium-hotelu "Dnipro-Beskid", mieści się na 7. i 8. piętrze kompleksu medycznego "Dnipro" w Truskawcu, jednak to co odróżnia je od pozostałej części ośrodka, to wygodne, nowoczesne pokoje, zapewniające większy komfort pobytu.

«Elite Dnipro» posiada 52 pokoje: 47 pokoi standard jedno lub dwuosobowych, 4 apartamenty 2-pokojowe i 1 pokój typu półluks, w których można zakwaterować maksymalnie 104 osoby.

Obiekt znajduje się w odległości 10 minut od głównej pijalni, ale dla wygody gości działa tutaj własna pijalnia, która codziennie jest uzupełniana wodą mineralną z głównej pijalni Truskawca.

Plan wycieczki

Dzień 1. WARSZAWA, wyjazd z parkingu pod Kinoteką przy PKiN o godz. 06.00 - Lublin – Tomaszów Lubelski, przerwa na posiłek (we własnym zakresie) - granica państwa (formalności ok. 1,5 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu) – Lwów, przejazd obwodnicą – TRUSKAWIEC, zakwaterowanie w sanatorium, kolacja, nocleg. Trasa ok. 500 km Dzień 2-12. TRUSKAWIEC, pobyt w sanatorium i uczestnictwo we wszystkich zabiegach zalecanych przez lekarzy. Wyżywienie 3 x dziennie. Dzień 13. TRUSKAWIEC, po śniadaniu przejazd do LWOWA, spacer po centrum miasta, ew. fakultatywnie krótkie (ok. 3 h) zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem polskojęzycznym. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Ok. godz. 15.00 wyjazd – granica państwa – WARSZAWA, powrót w godzinach późnowieczornych/nocnych.
pokaż więcej

Dzień 1.

WARSZAWA, wyjazd z parkingu pod Kinoteką przy PKiN o godz. 06.00 - Lublin – Tomaszów Lubelski, przerwa na posiłek (we własnym zakresie) - granica państwa (formalności ok. 1,5 godz. + przesunięcie zegarków o 1 godzinę do przodu) – Lwów, przejazd obwodnicą – TRUSKAWIEC, zakwaterowanie w sanatorium, kolacja, nocleg. Trasa ok. 500 km

Dzień 2-12.

TRUSKAWIEC, pobyt w sanatorium i uczestnictwo we wszystkich zabiegach zalecanych przez lekarzy. Wyżywienie 3 x dziennie.

Dzień 13.

TRUSKAWIEC, po śniadaniu przejazd do LWOWA, spacer po centrum miasta, ew. fakultatywnie krótkie (ok. 3 h) zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem polskojęzycznym. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Ok. godz. 15.00 wyjazd – granica państwa – WARSZAWA, powrót w godzinach późnowieczornych/nocnych.

W cenie

Cena zawiera

 • transport pierwszego i ostatniego dnia Warszawa – Truskawiec – Lwów – Warszawa
 • opiekę pilota na przejazd pierwszego i ostatniego dnia Warszawa – Truskawiec – Lwów – Warszawa
 • zakwaterowanie: 12 noclegów w sanatorium „Elite Dnipro” w Truskawcu, w pokoju 2-os standard z łazienką
 • wyżywienie wg programu: pierwszego dnia - kolacja, ostatniego dnia – śniadanie, dzień 2-12 -
 • 3 x dziennie
 • konsultacja lekarza (zalecamy zabranie dokumentacji medycznej)
 • zabiegi wg zaleceń lekarza:- aplikacje ozokerytowe- procedury oczyszczające jelita -masaż ręczny (w zależności od choroby podstawowej)
 • - inhalacje
 • - wszystkie rodzaje fizjoterapii (m.in.: elektroforeza, fonoforeza, jonoforeza, aromaterapia, induktoterapia, laseroterapia, magnoterapia, amplipulsterapia, kwarc, terapia ultradźwiękami, lampa soluks, wibromasaże)
 • - kąpiele: perełkowe, sosnowe, ziołowe
 • ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)

Cena nie zawiera

 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości imprezy),

 • ubezpieczenia od chorób przewlekłych – 78 zł / 13 dni

 • wycieczki fakultatywnej po Lwowie – 15 zł / os. przy grupie 25 osób

Uwagi

 • biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie

 • dopłata do pokoju 1-os. - 350 zł

 • ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w przypadku tej imprezy

  wynosi 0,00 zł. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”

 • minimalna liczba uczestników – 25 osób

 • istnieje możliwość dojazdu indywidualnego, cena wówczas będzie odpowiednio niższą

WARTO WIEDZIEĆ:

Waluta

Obowiązującą waluta na Ukrainie są hrywny (UAH), które można zakupić w niektórych kantorach w Polsce. Wymiany złotówek na hrywny można dokonać również na granicy lub w Truskawcu, można też zabrać euro lub dolary i wymieniać na miejscu.

Granica

Przy przekroczeniu granicy polsko-ukraińskiej wymagany jest paszport.

Wyżywienie

Posiłki przyrządzane zgodnie z miejscowym zwyczajem kulinarnym. W cenie jest napój. W trakcie podróży w miarę możliwości planowane będą postoje na posiłki we własnym zakresie.

Czas

Po przekroczeniu granicy należy przesunąć zegarek o 1 godz. do przodu.

Ważne

Sugerujemy zabrać wygodne buty oraz kurtkę przeciwdeszczową.

Do świątyń prawosławnych należy zabrać odpowiedni strój: nakrycie głowy i długa spódnica (Panie) oraz długie spodnie (Panowie).

Rezerwacja

Rezerwacja bezpłatna. Nie jest zakupem oferty.
Po otrzymaniu Państwa danych skontaktujemy się z Osobą Zgłaszającą celem zawarcia umowy.
Pierwszą opłatą jest zaliczka której kwotę (30%) i termin wpłaty określa umowa podpisana przez organizatora i zgłaszającego.

Sanatorium “Elite Dnipro” Truskawiec – Ukraina | 2018-04-10 - 2018-04-22 | 13 dni

Osoba zgłaszająca

Dane uczestnika/ów

Dopłaty opcjonalne dla tego uczestnika

Opcje dodatkowe dla wszystkich uczestników

Łączna cena: 2040 PLN
Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

X