Sprawdź co ciekawego publikujemy w mediach społecznościowych! Obserwuj relacje w wycieczek!

WYCIECZKA DO NIDERLANDÓW: NIDERLANDY W 5 DNI

WYCIECZKA DO NIDERLANDÓW: NIDERLANDY W 5 DNI

Kraj
Transport
Wyjazd z
Drukuj program

Terminy

Termin: - | 1 dni Cena: 0 PLN

Opis oferty

pokaż więcej

Plan wycieczki

1. dzień
Wyjazd z Warszawy wcześnie rano. Przejazd przez Polskę i Niemcy do Amsterdamu w Niderlandach. Po drodze postój na obiad. Przyjazd do hotelu w OSNABRUCK. Kolacja i nocleg. Przejazd ok 960 km.

2. dzień
Śniadanie. Przejazd przez Sneek i potem kilkudziesięciokilometrową tamę oddzielającą Morze Północne od Morza Wattowego, utrzymującą kilkumetrową różnicę poziomów między tymi morzami (ten wariant przejazdu wydłuża przejazd o 120 km, ale wrażenie jest tego warte). Następnie zakwaterowanie w hotelu i wyjazd na zwiedzanie AMSTERDAMU: Plac Dam, gdzie znajduje się Pałac Królewski, piękny budynek poczty głównej z centrum handlowym, Pomnik Narodowy upamiętniający uwolnienie miasta spod niemieckiej okupacji 1944 r. Następnie wizyta na targu kwiatowym. Przejazd do szlifierni diamentów z możliwością dokonania zakupów. Rijksmuseum – holenderskie muzeum narodowe z imponującą i przepiękną kolekcją obrazów, grafiki, rzeźby i sztuki użytkowej. Spacer ulicami Kalvestrat, P.C. Hooftstraat z licznymi ekskluzywnymi sklepami. Wieczorem rejs po kanałach Amsterdamu. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg. Przejazd ok 360 km

3. dzień
Śniadanie. Zwiedzanie muzeum Van Gogha. Przejazd do KEUKENHOF – ogrodu o powierzchni 32 ha, który wiosną rozkwita milionami przepięknych tulipanów, hiacyntów, szafirków krokusów, narcyzów sadzonych tu ręcznie. To największy na świecie ogród kwiatów cebulowych. Następnie przejazd do HAGI – siedziby rządu i Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Pałacu Pokoju. BINNENHOF – imponujący kompleks budynków wokół rycerskiego dworu XIII w. Przejazd do MADURODAM – Holandii w miniaturze, gdzie podziwiać można najważniejsze budowle kraju w skali 1:25. Powrót do hotelu, kolacja nocleg.

4. dzień
Śniadanie. Przejazd do urokliwego miasta DELFT, pięknie zachowanego miasta średniowiecznego, zwiedzanie muzeum słynnej porcelany. Spacer uliczkami miasta i po rynku, gdzie znajduje się wiele sklepików, m.in. z serami. Przejazd do ROTTERDAMU obecnie największego portu w Europie. Zwiedzanie: Ratusz, który ocalał podczas niemieckiego bombardowania, wjazd na wieżę widokową Euromaszt z panoramą miasta i portu. Centrum handlowe i możliwość zakupów. Przejazd przez KINDERDIJK, wioskę w odległości ok. 15 km od Rotterdamu, położoną na polderze, osuszonym przez system wiatraków, z których niektóre zachowały się do dnia dzisiejszego i stanowią niezwykle malowniczy element krajobrazu i symbol kraju. Przejazd przez ARNHEM do hotelu, w BIELEFELD, zakwaterowanie, kolacja i nocleg. Przejazd ok. 365 km.

5. dzień
Śniadanie. Wyjazd do Polski przez Niemcy: Hanower, Magdeburg, Poczdam. W Polsce autostradą A2. Po drodze postój na obiad. Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych. Przejazd ok 970 km.

W cenie

Cena zawiera

• przejazd autokarem z dwoma kierowcami (klimatyzacja, video) – ok. 2800 km
• zakwaterowanie w hotelu 3* w Osnabruck x 1, w hostelu w Amsterdamie x 2, Bielefeld x 1
• wyżywienie: 4 x śniadanie, 2 x obiad w Polsce, 4 x kolacja
• pilot na całej trasie
• przewodnik lokalny w Amsterdamie
• ubezpieczenie NNW i KL (TU Europa)
• zestaw słuchawkowy tour guide
• VAT

Cena nie zawiera

• biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Rijksmuseum, Muzeum Van Gogha, wizyta w szlifierni diamentów, rejs po kanałach, Keunkenhof - wstęp do ogrodu, Binnenhof, Madurodam, Muzeum Porcelany, Euromaszt): ok. 135 EUR od osoby
• zwyczajowych napiwków ok. 20 EUR
• Ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10,00 zł.
Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów

• Ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy w wysokości 10,00 zł.
Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów

Uwagi

 • Przy przekroczeniu granicy Podróżni muszą posiadać ważny paszport lub dowód osobisty, w zależności od wymagań w danym kraju oraz wizę, jeśli obowiązuje do danego kraju – informacje w Biurze. Osoby posiadające paszporty wydane przez kraje nie należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych.
 • Dla osób podróżujących z nieletnimi osobami, którzy nie są ich opiekunami prawnymi, wymagane jest odpowiednie upoważnienie
 • Minimalna liczba uczestników: 30 osób
 • W przypadku nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy wycieczka może zostać anulowana. Informacja o anulacji imprezy zostanie przekazana najpóźniej 20 dni przed rozpoczęciem
 • Godzina i miejsce wyjazdu mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych
 • Diety specjalistyczne (np. dieta bezglutenowa, dieta wegetariańska, wegańska i inne) realizujemy w przypadku ich dostępności po wcześniejszym zgłoszeniu
 • Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
 • Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-os. dokwaterowywane są do pokoju 2-os., jednakże biuro nie może tego zagwarantować. W przypadku braku drugiej osoby tej samej płci na dokwaterowanie obowiązuje dopłata do pokoju 1-os.
 • Dla dziecka przy zakwaterowaniu na dostawce – zniżka do potwierdzenia
 • Dla osób dorosłych nie ma możliwości zakwaterowania w pokoju 3-osobowym z oddzielnymi łóżkami
  biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie
 • Ustawowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”
 • Ustawowa składka na Turystyczny Pomocowy Gwarancyjny w przypadku tej imprezy wynosi 10,00 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „ informacje dla klientów”

©️ Obrazy użyte na podstawie licencji od Shutterstock.com lub pixabay.com, lub własne BT "Bezkresy" s.c.

 Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie

Zapytaj o cenę

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.

Wyślij zapytanie
Skontaktuj się z nami. Mamy wycieczkę specjalnie dla Ciebie.

Wysyłając formularz potwierdzasz, że akceptujesz politykę prywatności i nie wnosisz zastrzeżeń.