bezkresy.pl    
WYSZUKIWARKA
kraj:
od:
do:
transport:
PROMOCJE / LAST MINUTE


rozmiary felgKursy walut na stronę
opole biuro podróżyPrzewijana lista na stronę
rozmiary oponKartka z kalendarza na stronę
bezkresy.pl / wycieczki / Estonia / WYCIECZKA - Rejs: Ry...
Infolinia: +48 22 826 52 68
Wydrukuj program Pobierz program w wersji PDF
WYCIECZKA - Rejs: Ryga - Sztokholm - Turku - Helsinki - Tallinn w 6 dni

Od: Do Cena:
2018-04-28 2018-05-03  1195 zł
2018-08-13 2018-08-18  1195 zł

Opis:


Hotel:
Cena w zależności od rodzaju kabin:

kabina B (bez okna):
kabina 4-osobowa - 1195 PLN/os
kabina 3-osobowa - 1315 PLN/os
kabina 2-osobowa - 1540 PLN/os
kabina 1-osobowa - 2235 PLN/os

kabina A (z oknem)
kabina 4-osobowa - 1320 PLN/os
kabina 3-osobowa - 1475 PLN/os
kabina 2-osobowa - 1780 PLN/os
kabina 1-osobowa - 2720 PLN/os


Kraje: Estonia, Łotwa,
Transport: autokar
Ilość dni: 6
Dopłata do jedynki: 130 PLN (za 2 noclegi w hotelach)

Program wycieczki:
Dzień 1
WARSZAWA - RYGA
Wcześnie rano wyjazd z Warszawy do Rygi. Po drodze postój na ewentualny obiad (we własnym zakresie). Przyjazd do hotelu. Nocleg w Rydze.

Dzień 2
RYGA - SZTOKHOLM
Śniadanie. Zwiedzanie RYGI, stolicy Łotwy, która stanowi jedną z największych skupisk architektury secesyjnej Europy: katedra, kościół św. Piotra ze 140-metrową wieżą, domy zabytkowe, gildie kupieckie z XIX wieku i mury obronne oraz ratusz. Czas wolny. Przejazd do portu Zaokrętowanie. Wypłynięcie z Rygi o godz. 17:30. Rejs nocny do Sztokholmu.

Dzień 3
SZTOKHOLM - TURKU
Śniadanie na promie (bufet). Przypłynięcie o godz. 10:30. Zwiedzanie SZTOKHOLMU, stolicy i największego miasta Szwecji, położonego na kilkunastu wyspach. Uznaje się go za jedno z najpiękniejszych miast Europy. Zwiedzanie: Gamla Stan – Stare Miasto z labiryntem wąskich malowniczych uliczek, Zamek Królewski (z zewnątrz), katedra św. Mikołaja, Dom Rycerstwa, Ratusz, gdzie odbywają się przyjęcia towarzyszące przyznawaniu nagrody Nobla, Wyspa Djurgarden – zwana wyspą muzeów. Zwiedzanie Muzeum Vasa, słynącego z okrętu, który zatonął w 1826 r. Został wydobyty i odrestaurowany w 1961 r.. Czas wolny. Przejazd do portu. Wypłynięcie ze Sztokholmu o godz. 19:30. Nocny rejs do Turku.

Dzień 4
TURKU - HELSINKI - TALLIN
Śniadanie na promie (bufet). Panoramiczne zwiedzanie TURKU, dawnej stolicy Finlandii: Zamek z XIII/XIV w. (z zewnątrz), katedra z XIII w., Abo Akademi (z zewnątrz) – najstarszy Uniwersytet w Finlandii. Następnie przejazd do Helsinek (ok. 2 godzin). Zwiedzanie HELSINEK: luterański kościół wykuty w skale, katedra, sobór zaśnięcia Najświętszej Marii Panny, dworzec główny słynący z granitowych rzeźb. Czas wolny. Przejazd do portu. Wypłynięcie z Helsinek o godz 18:30. Nocny prom do Tallinna.

Dzień 5
TALLIN - RYGA
Śniadanie na promie (bufet). Przejazd do centrum TALLINNA i zwiedzanie zabytków Dolnego i Górnego Miasta: zamek, katedra, kościoły: św. Olafa, św. Piotra i Pawła i inne. Ratusz, pozostałości obwarowań miejskich, Wielka Gildia (XV w.), Gildia św. Olafa, gotyckie domy mieszkalne, Dom Bractwa Czarnogłowych, Brama Morska, pałac - rezydencja Piotra I Wielkiego. Czas wolny. Przejazd na nocleg do Rygi. Nocleg.

Dzień 6
RYGA - WARSZAWA
Śniadanie. Wyjazd do Polski ok. 11:00. Po drodze postój na ewentualną obiadokolację (we własnym zakresie). Przyjazd do Warszawy w późnych godzinach wieczornych.


Cena zawiera:
transport: klimatyzowany autokar, DVD, mikrofon
nocny rejs Ryga - Sztokholm
nocny rejs Sztokholm - Turku
nocny rejs Helsinki - Tallinn
transport na wycieczki w Rydze, Sztokholmie, Turku, Helsinkach, Tallinnie
zakwaterowanie - 5 noclegów, w tym:
2 noclegi w Rydze w hotelach **/*** (pokoje 2-os. z łazienkami), 3 noclegi na promie w wybranej kabinie
wyżywienie zgodnie z programem: 5 x śniadania
opiekę pilota
ubezpieczenia NNW i KL (TU Europa)
opłaty klimatyczne


Cena nie zawiera:
Cena nie zawiera:
biletów wstępu, przewodników lokalnych w Rydze, Sztokholmie, Helsinkach i Tallinnie ok. 30 EUR
obiadokolacji – we własnym zakresie; jest możliwość wykupienia obiadokolacji na promie po wcześniejszej rezerwacji w biurze: bogate menu z uwzględnieniem osób na diecie bezglutenowej lub wegetarian; ponad 50 dań, wino i piwo oraz napoje bez ograniczeń w czasie trwania obiadokolacji (czas posiłku 2-3godz.); koszt 33 EUR / osoba / obiadokolacja lub obiadokolacja na promie we własnym zakresie w innych tańszych lokalach
ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 PLN. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów
napiwków


Inne:
kabiny:
B4 – 4-osobowa (Class B - 8 m2/ bez okna: wewnętrzna, komfortowa kabina z łazienką, przeznaczona dla maks. 4 osób. Kabina z 4 łóżkami w systemie piętrowym. Dla dzieci od 7 roku życia wymagane jest oddzielne łóżko tak jak dla dorosłego).
A4 – 4-osobowa (Class A - 8 m2/ z oknem. To komfortowa kabina zewnętrzna, wyposażona w małą szafkę na ubrania, klimatyzację, łazienkę - to wszystko co potrzebujesz aby dobrze zacząć nowy dzień zwiedzania. Kabina z 4 łóżkami w systemie piętrowym. Dla dzieci od 7 roku życia wymagane jest oddzielne łóżko tak jak dla dorosłego

Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzenia niewielkich zmian w programie


NEWSLETTER

najciekawsze informacje z naszej oferty w Twojej skrzynce pocztowej


OFERTA TURYSTYCZNA
MENU GÓWNE